Найочікуваніший тренд серед пензлів-пензлі daVinci (Нюрнберг) вже в магазині КАРКАР на Ярославській, 24/26 та в інтернет-магазині.

Пензлі daVinci визнані у всьому світі. І це, безсумнівно, заслужена оцінка, адже виробництво високоякісної продукції daVinci є результатом кропіткої роботи з матеріалами виняткової якості на основі досвіду багатьох поколінь.

 

 

Свою назву виробник присвятив великому митцю та винахіднику Леонарду Да Вінчі , оскільки саме він ще в XV столітті відкрив капілярні явища, які так важливі для акварельного живопису. Особливу увагу бренд daVinci приділяє підготовці ворсу, піклується про те, щоб кожен пензлик забезпечував максимальну абсорбцію фарби і її плинність.

Пензлі daVinci - це завжди :

Висока якість матеріалу:

Зроблені з натурального ворсу відмінної якості, еластичного, що повністю відновлює свою форму після єксплуатаціі.

Тільки ручна робота:

На фабриці daVinci ворс ретельно сортують, а пучок кисті збирають виключно вручну, і так само вручну кисті надається потрібна форма. При цьому майстри ніколи не використовують ніж;

Запатентована технологія кріплення ворсу:

В пензлях daVinci ворс займає весь простір усередині обойми аж до ручки. Тільки за такої довжині ворс може в повній мірі продемонструвати свої позитивні і міцні якості, тому що сила ворсу залежить від того, наскільки глибоко він розташований в обоймі (патроні).

Особливой уваги заслуговують так звані "французькі" акварельні круглі пензлі з ворсу блакитної білки, створення їх відбувається з найбільшою аккуратністю та кропітливістю, Майстру вдається, практично «на око», взяти потрібну кількість волосків в пучок. Потім пучок акуратно розчісують дрібною гребінкою, видаляючи занадто короткі і некондиційні волоски. Пучок поміщають в невеликий мідний циліндр, схожий на наперсток, внутрішній контур якого визначає форму готової кисті. Легко постукуючи циліндром по робочій поверхні столу, майстер утрамбовує волоски, а потім щільно перев'язує пучок шпагатом. Остаточну форму пучку надають також вручну, контролюючи довжину ворсу за допомогою лінійки.

Рекомедуємо спробувати пензлі daVinci і вони стануть незамінними фаворитами в арсеналі кожного митця.