Меню
Your Cart

Аерозолі

Виробник: Renesans Артикул: RENWEMAT
Лак-аерозоль дамарний матовий Renesans - виготовлений з чистої живиці, розчиненої в рослинних есенціях з додаванням матирующих добавок. З часом не жовтіє і не змінює колір фарб, надає матовий ефект. Добре захищає від забруднень, пилу, вологи, впливу ультрафіолетових променів. Рекомендації щодо засто..
404.00₴
Виробник: Renesans Артикул: RENWKSAT
Лак-аэрозоль дамарный сатиновый Renesans - изготовлен из чистой живицы, растворенной в растительных эссенциях с добавлением среднематирующих добавок. ..
404.00₴
Виробник: Renesans Артикул: RENWKSPR
ак-аерозоль дамарний фінішний Renesans - виготовлений з чистої живиці, розчиненої в рослинних есенціях з додаванням глянцевих добавок. З часом не жовтіє і не змінює колір фарб, надає глянцевий ефект. Добре захищає від забруднень, пилу, вологи, впливу ультрафіолетових променів. Рекомендації щодо заст..
404.00₴
Виробник: Renesans Артикул: RENSYK
Лак-аэрозоль Сикатив Renesans - изготовлен на основе кобальта и растворителей, ускоряет время высыхания масляных красок...
546.00₴
Виробник: Winsor & Newton Артикул: 3041985
Дозволяє захистити роботу виконану олійними, акриловими або алкідними фарбами. Наносити на відстані 30 см. від роботи...
950.00₴
Виробник: Royal Talens Артикул: 95165002
Лак покрывной для масляной живописи, Глянцевый (002)/Матовый (003) - лак покрывной для живописи, рекомендуется, как финишное покритие для масляной живописи. Применять только после полного высыхания краски (приблизительно через 12 мес, в зависимости от толщины слоя краски). - Лак высыхает за несколь..
804.00₴
Виробник: PIntyplus Артикул: NV100165
EVOLUTION акриловый глянцевый лак в аэрозоли предназначен для финишной обработки поверхности, предварительно окрашенной красками серии EVOLUTION, для защиты и декорирования всех видов поверхностей: дерева, металл, картон, камня, бумаги и некоторых пластиков. После нанесения обеспечивает отличную защ..
298.00₴
Виробник: PIntyplus Артикул: NV100886
Основні характеристики: на водній основі; швидко сохне; глянцевий/матовий відтінок; після нанесення фарби, поверхня лишається гладкою та рівномірною.Швидкосохнуча фарба на водній основі у аерозолі підходить для використання як у приміщенні та на відкритому повітрі. Розроблена для людей, які шукаю..
401.00₴
Виробник: PIntyplus Артикул: NV100542
Швидкосохнуча фарба на водній основі у аерозолі підходить для використання як у приміщенні та на відкритому повітрі. Розроблена для людей, які шукають більш екологічно чисті аерозольні фарби. Легка та зручна у використанні з дуже слабким запахом під час обприскування, а після висихання не має запаху..
401.00₴
Виробник: PIntyplus Артикул: NV100175
Швидкосохнучий лак-аерозоль на водній основі з притаманними для нього глянцевим/матовим ефектами. Використовується для декоративно-прикладного мистецтва. Характеристики: - безпечний у використанні; - прозорий, безбарвний; - без різкого запаху; - не токсичний; -..
486.00₴
Виробник: PIntyplus Артикул: NV100176
Швидкосохнучий лак-аерозоль на водній основі з притаманними для нього глянцевим/матовим ефектами. Використовується для декоративно-прикладного мистецтва. Характеристики: - безпечний у використанні; - прозорий, безбарвний; - без різкого запаху; - не токсичний; -..
486.00₴
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту