Меню
Your Cart

Mедіуми і добавки

Виробник: Cadence Артикул: CA140
Cadence медіум для аплікації по тканині Fabric Aplique Medium, 70 мл. використовується для приклеювання тканини на тканину. Це клей-лак, який просочує тканину і надає їй зносостійкості та довговічності. За допомогою медіуму для тканини Cadence ви зможете робити гарні аплікації на тканині, прикрашати..
122.00₴
Виробник: Kreul, Німеччіна Артикул: KR-91890
Маскуюча рідина для фарб по тканині 20мл у тубі з тонким носиком. На водяній основі. Застосовується для маскування окремих ділянок від фарбування на бавовняних та сумішових (не більше 20% синтетики або шовку) тканин. Застосування: на випрану і просушену тканину нанести потрібний малюнок рідиною, що ..
202.00₴
Виробник: ROSA Артикул: 352010103
Медіум ROSA TALENT призначений для розведення акрилових фарб по тканині, покращує їх розтікання, знижує інтенсивність кольору фарби, підвищує рівень адгезії між основою та кольоровим шаром. Медіум зберігає властивості фарб: еластичність, міцність кольорового шару. Підходить для розведення всіх типів..
84.00₴
Артикул: 91145003
Специальное средство Marabu Aufsetzweiss служит для белых подрисовок на цветном шелке: при работе наносится непосредственно на ткань, после чего можно использовать нужный цвет. Покрывная способность медиума зависит от толщины нанесенного слоя. При необходимости можно наносить 2-3 слоя, но учтите, чт..
187.00₴
Артикул: 91145005
Специальное средство от Marabu предназначено для того, чтобы придавать разведенной краске для шелка блеск и водостойкость. Добавьте этот медиум в краску, которая была максимально разведена водой, в пропорции 1:4, и рисунок такой усовершенствованной краской останется стойким, красочным и блестящим...
58.00₴
Артикул: 91145002
Специальное средство Aquarellgrund от Marabu дает возможность рисовать по шелку в технике акварельной живописи без применения контура: при добавлении такого медиума краска не растекается. Его можно добавить непосредственно в краску или использовать в качестве грунта...
117.00₴
Виробник: Kreul, Німеччіна Артикул: KR-98552
Фарбовивідник підходить для бавовни, льону, віскози та змішаних тканин (зміст синтетики не вище 20%). Рекомендується для знебарвлення тканин, пофарбованих барвниками при повторному перефарбуванні барвниками. Процес знебарвлення проводиться за температури 60-95 °C. Без неприємного запаху. Упаковки 75..
160.00₴
Виробник: Kreul, Німеччіна Артикул: KR-813102-5
Ефект-сіль Javana - призначена для створення спеціальних ефектів (наприклад, шкіри рептилій або водних кілець). Гранули "Ефект-солі" слід посипати на ще мокру тканину одразу після нанесення фарби. Можна додатково змочити краплею води. У процесі висихання виникають хвилясті випадкові орнаменти та віз..
5.00₴
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту