Меню
Your Cart

Мольберти

Більше

Мольберт - дерев'яна або металева підставка для полотна або іншої основи картини. Конструкції різноманітні: мольберти-триноги і мольберти, що складаються з вертикальних стійок, укріплених на горизонтальній підставі. Студійні мольберти можуть бути А-, Н-та П-образними (обрисами нагадують форми цих букв), в формі ліри або "хлопавки" (двох складених площин). Настільні мольберти відрізняються малим розміром, їх використовують не самостійно, а розміщують на столі або який-небудь подібній поверхні.

Перевага треног в тому, що їх можна легко скласти, вони економлять простір, дозволяють працювати за межами студії, на природі; стаціонарні ж конструкції дають можливість працювати з полотнами великих розмірів. Важкий мольберт може бути забезпечений коліщатками для зручності пересування.

У деяких мольбертів регулюється довжина ніжок і положення лотків для полотна: це дозволяє художнику зручно налаштувати потрібну йому для кожної конкретної роботи висоту і кут. Наприклад, аквареллю нерідко малюють на горизонтальній поверхні, так само працюють і з батиком. При роботі пастеллю мольберт трохи нахиляють вперед, щоб пил не потрапляв на папір, а для олійного живопису його іноді встановлюють вертикально, щоб висихаюча липка фарба не припадала пилом.


Мольберти використовуються не тільки для живопису, але і як виставкові або демонстраційні матеріали.


Знайдіть "самий свій" мольберт серед розмаїття видів, конструкцій та розмірів, представлених в магазині для художників "Каркар"!

Виробник: Leoart Артикул: ВМ19
Настольный мольберт благодаря своей компактности экономит место в студии и отлично подходит для небольших живописных работ. Наклон верхней рамы может изменяться, подвижный фиксатор холста/планшета позволяет регулировать размер работы.Минимальная высота мольберта – 38 см.Максимальная высота – 48..
466.00₴
Виробник: Leoart Артикул: ВМ11
Настольный мольберт, маленький, легкий и компактный, подходит для небольших работ в камерных помещениях, или в качестве стильного украшения комнаты или кабинета, на которое можно устанавливать картины, печатную продукцию и т. п.Размер: 6,5х11 см, вес 0,2 кг...
28.00₴
Виробник: Leoart Артикул: ВМ12
Настольный мольберт, маленький, легкий и компактный, подходит для небольших работ в камерных помещениях, или в качестве стильного украшения комнаты или кабинета, на которое можно устанавливать картины, печатную продукцию и т. п.Размер: 8,5х17 см, вес 0,2 кг...
31.00₴
Виробник: Leoart Артикул: ВМ52
Настольный мольберт, легкий и компактный, подходит для небольших работ в камерных помещениях, или в качестве стильного украшения комнаты или кабинета, на которое можно устанавливать картины, печатную продукцию и т. п. Задняя опора фиксируется цепочкой.Максимальная высота мольберта 53 см, максималь..
174.00₴
Виробник: Leoart Артикул: ВМ54
Настільний мольберт, маленький, легкий і компактний, підходить для невеликих робіт у камерних приміщеннях, або як стильне прикраса кімнати або кабінету, на яке можна встановлювати картини, друковану продукцію тощо.Максимальна висота мольберту 41 см, максимальна висота полотна 28,5 см. Вага 0,6 кг...
228.00₴
Виробник: Leoart Артикул: ВМ55
Настільний мольберт, легкий і компактний, підходить для невеликих робіт в камерних приміщеннях, або як стильнa прикраса кімнати або кабінету, на яке можна встановлювати картини, друковану продукцію і т.п. Задня опора фіксується ланцюжком. полотна 27 см. Вага 0,3 кг...
150.00₴
Виробник: Leoart Артикул: ВМ10
Невеликий Н-подібний настільний мольберт зі змінним нахилом верхньої рами і рухомим бігунком чудово підходить як для живопису невеликих форматів, так і для експозицій. Мінімальна висота мольберта 82 см, максимальна висота 105 см, максимальна висота полотна 45 см. Вага 1,5 кг. Матеріал: бук..
602.00₴
Виробник: Leoart Артикул: ВМ16
Невеликий Н-подібний настільний мольберт із змінним нахилом верхньої рами та рухомим бігунком чудово підходить як для живопису невеликих форматів, так і для експозицій.Висота мольберта 87 см, максимальна висота полотна 66 см. Вага 2 кг. Матеріал: бук...
723.00₴
Виробник: D. K. Art & Craft Артикул: 94160474
Тренога – очень устойчивая конструкция мольберта, ее несложно компактно складывать и возить с собой. Легкий раскладной алюминиевый мольберт – замечательный выбор для пленэра. Его телескопические ножки из трех сегментов закрепляются фиксаторами-клипсами. Сумка с ремнем, которая входит в комплект, обл..
1070.00₴
Виробник: D. K. Art & Craft Артикул: 94161985
Тренога – очень устойчивая конструкция мольберта, ее несложно компактно складывать и возить с собой. Легкий раскладной алюминиевый мольберт – замечательный выбор для пленэра. Его телескопические ножки из трех сегментов закрепляются фиксаторами-клипсами. Дополнительный крепеж для холстов позволяет ра..
2140.00₴
Виробник: D. K. Art & Craft Артикул: 94161476
Тренога – очень устойчивая конструкция мольберта, ее несложно компактно складывать и возить с собой. Легкий раскладной алюминиевый мольберт – замечательный выбор для пленэра. Его телескопические ножки из трех сегментов закрепляются фиксаторами-клипсами. Дополнительный крепеж для холстов позволяет ра..
2140.00₴
Виробник: D. K. Art & Craft Артикул: 94161955
Тренога – дуже стійка конструкція мольберта, її нескладно компактно складати та возити із собою. Металевий мольберт легший за дерев'яний, що особливо важливо для роботи на пленері. Його телескопічні ніжки із трьох сегментів закріплюються фіксаторами-кліпсами. Додаткове кріплення для полотен дозволяє..
3499.00₴
Виробник: Leoart Артикул: ВМ20А
Мольберт-тренога "Тамила", изготовленный из просушенного бука, легок и надежен, удобно складывается и поэтому прекрасно подходит для работы на открытом воздухе. Угол наклона рабочей поверхности регулируется большой гайкой-барашком, держатель для холста может быть зафиксирован под любым углом между в..
737.00₴
Виробник: Leoart Артикул: ВМ31В
Студийный мольберт Н-образной конструкции прост в установке и практичен в работе: он легко наклоняется при помощи двух латунных рукояток, а зубчатый реечный механизм регулирует высоту рабочей поверхности. Благодаря возможности горизонтального наклона его можно использовать и для некоторых техник акв..
2314.00₴
Виробник: Leoart Артикул: ВМ32П
Размеры: 62х70х220 см. Максимальная высота холста: 133 см. Вес: 8кг. Размеры в сложенном виде: 56х14х140 см. Материал изготовления: бук. Размер полки: 60Х61 см. Один из наиболее универсальнных мольбертов. Благодаря горизотальому углу наклона, его можно использовать и для  некоторых техник акварели, ..
2304.00₴
Виробник: Leoart Артикул: ВМ35
Высокий, массивный студийный мольберт из высококачественного бука предназначен для работ над масштабными картинами. Несмотря на его внушительные размеры, его несложно передвигать благодаря колесикам.Минимальная высота мольберта – 193 см.Максимальная высота – 270 см.Максимальный размер холста –..
3234.00₴
Виробник: Leoart
Мольберт №39 – студійний мольберт, який можна використовувати в домашніх умовах, кафетеріях та кінотеатрах, навчальних закладах та майстернях, чудово підходить для виставок експозицій та рекламних матеріалів. Легкий у використанні. Зроблений з екологічно чистих і нешкідливих матеріалів. Дерево - бук..
893.00₴
Виробник: Leoart Артикул: ВМ41Б
Мольберт рамной конструкции в виде буквы А с одной перемычкой в нижней части и удобной полкой-ящичком для необходимых художнику принадлежностей. Лоток такого мольберта перемещается вместе с направляющей по специальным пазам в стойках. Простая и одновременно стильная конструкция делает использование ..
1860.00₴
Виробник: Leoart Артикул: ВМ42
Классический А-образный стационарный мольберт идеально подходит для профессиональных художников и студентов. Предназначен для работы на подрамнике с холстом или на бумаге. Отличается от малых мольбертов большей устойчивостью. Высота рабочей поверхности регулируется при помощи реечного зубчатого меха..
2006.00₴
Показано з 1 по 27 із 27 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту