Меню
Your Cart

Мольберти

Мольберт - дерев'яна або металева підставка для полотна або іншої основи картини. Конструкції різноманітні: мольберти-триноги і мольберти, що складаються з вертикальних стійок, укріплених на горизонтальній підставі. Студійні мольберти можуть бути А-, Н-та П-образними (обрисами нагадують форми цих букв), в формі ліри або "хлопавки" (двох складених площин). Настільні мольберти відрізняються малим розміром, їх використовують не самостійно, а розміщують на столі або який-небудь подібній поверхні.

Перевага треног в тому, що їх можна легко скласти, вони економлять простір, дозволяють працювати за межами студії, на природі; стаціонарні ж конструкції дають можливість працювати з полотнами великих розмірів. Важкий мольберт може бути забезпечений коліщатками для зручності пересування.

У деяких мольбертів регулюється довжина ніжок і положення лотків для полотна: це дозволяє художнику зручно налаштувати потрібну йому для кожної конкретної роботи висоту і кут. Наприклад, аквареллю нерідко малюють на горизонтальній поверхні, так само працюють і з батиком. При роботі пастеллю мольберт трохи нахиляють вперед, щоб пил не потрапляв на папір, а для олійного живопису його іноді встановлюють вертикально, щоб висихаюча липка фарба не припадала пилом.


Мольберти використовуються не тільки для живопису, але і як виставкові або демонстраційні матеріали.


Знайдіть "самий свій" мольберт серед розмаїття видів, конструкцій та розмірів, представлених в магазині для художників "Каркар"!

Виробник: Leoart Артикул: ВМ11
Настольный мольберт, маленький, легкий и компактный, подходит для небольших работ в камерных помещениях, или в качестве стильного украшения комнаты или кабинета, на которое можно устанавливать картины, печатную продукцию и т. п.Размер: 6,5х11 см, вес 0,2 кг...
21.00₴
Виробник: Leoart Артикул: ВМ12
Настольный мольберт, маленький, легкий и компактный, подходит для небольших работ в камерных помещениях, или в качестве стильного украшения комнаты или кабинета, на которое можно устанавливать картины, печатную продукцию и т. п.Размер: 8,5х17 см, вес 0,2 кг...
23.00₴
Виробник: ROSA Артикул: GPТ50045599
Размеры: 71х80х170см. Максимальная высота полотна: 124 см. Материал изготовления: Сосна Лучший выбор для написания картин и экспозиции на выставках. Изготовлен из утолщенного профиля, что придает прочности конструкции. Форма бегунка с верхним и нижним бортом позволяет надежно закрепить основание д..
679.00₴
Виробник: D. K. Art & Craft Артикул: 94160474
Тренога – очень устойчивая конструкция мольберта, ее несложно компактно складывать и возить с собой. Легкий раскладной алюминиевый мольберт – замечательный выбор для пленэра. Его телескопические ножки из трех сегментов закрепляются фиксаторами-клипсами. Сумка с ремнем, которая входит в комплект, обл..
586.00₴
Виробник: D. K. Art & Craft Артикул: 94161476
Тренога – очень устойчивая конструкция мольберта, ее несложно компактно складывать и возить с собой. Легкий раскладной алюминиевый мольберт – замечательный выбор для пленэра. Его телескопические ножки из трех сегментов закрепляются фиксаторами-клипсами. Дополнительный крепеж для холстов позволяет ра..
1184.00₴
Виробник: Leoart Артикул: ВХ1
Мольберт-хлопушка получил свое название из-за формы: две плоскости, которые можно "схлопывать". Это классическая модель для учащихся художественных школ и творческих вузов. Такие мольберты легко складывать и раскладывать, переносить и компактно размещать: и в собранном, и в разобранном состоянии они..
612.00₴
Виробник: Leoart Артикул: ВМ41А
А-образный мольберт прост в установке и компактен в сложенном виде, устойчив и универсален.При своей очень доступной цене мольберт 41А позволяет устанавливать холст до 130 см. Высота закрепляемого холста регулируется нижней штангой и верхним зажимом мольберта.Высота мольберта 178 см (не регулир..
459.00₴
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту