Меню
Your Cart

Набори маркерів

Виробник: Copic Артикул: 3007501
Широкий маркер идеален для окрашивания больших площадей. Они отлично подходят для фонов, каллиграфии, архитектурного дизайна, граффити и иллюстрирования. Маркеры имеют два варианта сменных варианта наконечников и легко заправляются чернилами. Маркеры WIDE доступны в 36 цветах. Данный набор состоит и..
5256.00₴
Виробник: Copic Артикул: 20075158
Маркеры COPIC - маркеры, созданные специально для дизайнеров. Универсальные, быстросохнущие, многоразовые, нетоксичные маркеры. Прекрасно подходят для художников-иллюстраторов, дизайнеров, архитекторов и тех, кто рисует комиксы, манга. Объема одного маркера хватает на сплошное закрашивание 4-х листо..
11662.00₴
Виробник: Winsor & Newton Артикул: 0290046
Winsor&Newton Pigment Marker - маркери на водній пігментній основі. Пігмент розроблений на основі власної технології Winsor & Newton, яка дозволяє зберегти колір більше 100 років. Маркери світлостійкі, не вицвітають.Маркери мають красивий й ергономічний дизайн. Маркер двосторонній: долото і тонке..
641.00₴
Виробник: Santi, Англія Артикул: 390546
Маркер SANTI-sketch ідеально підходить для виполененія художніх робіт в різних техніках, включаючи скетчінга і ілюструванням. Маркер має дві змінні робочі поверхні: стандартне перо для товстих ліній і пензель для штрихів змінної товщини. Чорнило на водній основі. Можна розбавляти водою і використову..
207.00₴
Виробник: Santi, Англія Артикул: 390569
Скетч-маркери SANTI - це безмежні можливості для ваших малюнків! Тематичний набір "Floristics" складається з 6 відтінків для зображення рожевих флористичних мотивів і соковитої зелені. Водорозчинні, світлостійкі чорнила призначені для живопису і малювання в змішаних техніках. Поєднують в собі власти..
207.00₴
Виробник: Santi, Англія Артикул: 390567
Скетч-маркери SANTI - це безмежні можливості для ваших малюнків! Тематичний набір "Seascape" з 6 маркерів стане незамінним помічником для малювання скетчів на морську тематику. Водорозчинні, світлостійкі чорнила призначені для живопису і малювання в змішаних техніках. Поєднують в собі властивості ма..
207.00₴
Виробник: Santi, Англія Артикул: 390568
Скетч-маркери SANTI - це безмежні можливості для ваших малюнків! Тематичний набір "Skin Tones" складається з 6 відтінків, які ідеально підходять для малювання портретів. Водорозчинні, світлостійкі чорнила призначені для живопису і малювання в змішаних техніках. Поєднують в собі властивості маркерів ..
207.00₴
Виробник: Santi, Англія Артикул: 390548
Скетч-маркери SANTI - це безмежні можливості для ваших малюнків! Тематичний набір "Urban Sketch" з 6 маркерів стане незамінним помічником для малювання міських пейзажів. Водорозчинні, світлостійкі чорнила призначені для живопису і малювання в змішаних техніках. Поєднують в собі властивості маркерів ..
207.00₴
Виробник: Santi, Англія Артикул: К3-00018646
Маркер SANTI-sketch ідеально підходить для виполененія художніх робіт в різних техніках, включаючи скетчінга і ілюструванням. Маркер має дві змінні робочі поверхні: стандартне перо для товстих ліній і кисть для штрихів змінної товщини. Чорнило на водній основі. Можна розбавляти водою і використовува..
621.00₴
Виробник: Sakura Артикул: XBR6B1
Маркери-пензлики KOI від Sakura створюють чудові роботи, будучи альтернативою класичним акварельним фарбам і пензликам.-Товщина лінії змінюється завдяки натиску на наконечник. -Гнучкий нейлоновий пензлик маркера дуже міцний і швидко повертається до початкової форми. -Маркери на водній основі легко..
646.00₴
Виробник: Royal Talens Артикул: 11509014
Кольори в наборі підібрані до яскравої палітри відтінків картини Ірисів. В даній роботі Ван Гог експериментував великими контрастами кольорів. Розміщені фіолетові квіти на жовтому фоні, форми ірисів виглядяють яскравішими. Кольори в наборі: 259 Sand Yellow - 231 Gold Ochre - 657 Bronze Green - 508 P..
630.00₴
Показано з 1 по 29 із 29 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту