Меню
Your Cart

Клеючі матеріали

Виробник: Cadence Артикул: CA9721
Stencil Adhesive - спрей-клей для тимчасової фіксації трафарету на різних поверхнях, таких як тканина, дерево, метал, скло, кераміка і т.д. Спрей не залишає слідів на виробі, фіксує трафарет, не даючи затікати фарбі або пасті під нього. Зберігає клейкі властивості, дозволяє неодноразово переклеювати..
213.00₴
Виробник: Екопрінт Артикул: FT1210
Це клейка стрічка на основі дрібнопористого вспіненного поліетилену з нанесенням з обох боків клейкого шару. Завдяки товстій структурі скотч щільно прилипає до грубих та нерівних поверхонь. Спеціальний клей, в залежності від потреб виробничого процесу, дозволяє утримувати різні предмети без використ..
29.00₴
Виробник: UHU Артикул: 46825
Добре підходить для ремонту подряпин, відколів і пошкоджень ванн, раковин, вихідних тізерів і т. д Стійких до гарячої води, звичайним побутовим миючим засобам, а також розведеним лугів. Термостійкість від -20 до + 90 ° С..
235.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU48910
- удаляет бумажные этикетки. - прост в использовании, быстро и чисто. - с кистью аппликатором в колпачке...
203.00₴
Виробник: UHU Артикул: 45590
-универсальное решение для фиксации металлических резьбовых соединений -предотвращает вибрации и ослабляет удары -заполнение зазора помогает избегать заклинивания -съемный с инструментами..
223.00₴
Виробник: Україна Артикул: RT-1010
Український пістолет клеевий Домашній майстер RT-1010, потужністю 40 Вт, виконаний з міцної термостійкої пластмаси, працює від електромережі напругою 220 В. Максимальний розігрів до 172 ° С здійснюється за 7 хвилин. Швидкість подачі 10 грам клею в хвилину. Включити клейовий пістолет і завантажити ст..
75.00₴
Виробник: Olba Артикул: OLB-010087
Профессиональный прозрачный густой клей на водной основе для создания бумажных 3D элементов, а также для любых внутренних и наружных работ. Бескислотный. Не имеет запаха. Быстро высыхает. Не подвержен воздействию УФ и соленой воды. Окрашиваемый. Предназначен для работы по бумаге, стеклу, зеркалу, те..
225.00₴
Виробник: Kompozit Артикул: 11
Готовий до застосування універсальний клей, можна розводити водою. Без запаху. Створює безбарвне, прозоре, еластичне водостійке з'єднання. Застосовується для склеювання дерев'яних і схожих матеріалів (картон, папір, фанера, пресовані і волокнисті дерев'яні плити та ін.), Шкіра, поролон, тканина, кер..
66.00₴
Виробник: Santi, Англія Артикул: 320162
Силиконовый клей, альтернатива клеевому пистолету. Используется для склеивания декоративных элементов (бумага, дерево, керамика, стекло, ткань, кожа, пробка, ЭВА, пластик, металл и проч). После высыхания прозрачный, не желтеет...
26.00₴
Виробник: Margo Артикул: 67005141
Клей универсальный на водной основе, имеет густую консистенцию, после высыхания становится прозрачным, не желтеет со временем. Крепко склеивает бумагу, дерево, ткань и изделия из фетра. Может использоваться для плотного картона или обложек книг. В случае работы с тонкими тканями необходимо наносить ..
30.00₴
Виробник: Margo Артикул: 67005149
Клей універсальний на водній основі, має густу консистенцію, після висихання стає прозорим, не жовтіє з часом. Міцно склеює папір, дерево, тканину і вироби з фетру. Може використовуватися для щільного картону або обкладинок книг. У разі роботи з тонкими тканинами необхідно наносити невелику кількіст..
61.00₴
Виробник: Pasco Артикул: F-001-4
Оформительский клей с блёстками предназначен для детей старше 3-х лет. Клей не содержит красителей. Предназначен для детского творчества. Так же и взрослые могут его использовать в разных декоративных целях. Хорошо клеится на ткань и бумагу. Не токсичен...
25.00₴
Виробник: Buromax Артикул: vivD7222
Клей канцелярський на полімерній основі, на відміну від силікатного, нетоксичний і володіє кращими властивостями адгезії (клеїть також фотографії і тканину). Клей канцелярський Delta by Axent використовується для склеювання паперу, картону, фотографій, тканини, декоративних робіт. Ковпачок-дозатор р..
10.00₴
Виробник: Axent Артикул: vivD7221
Клей канцелярський на полімерній основі, на відміну від силікатного, нетоксичний і володіє кращими властивостями адгезії (клеїть також фотографії і тканину). Клей канцелярський Delta by Axent використовується для склеювання паперу, картону, фотографій, тканини, декоративних робіт. Ковпачок-дозатор р..
7.00₴
Виробник: Axent Артикул: D7125
Клей ПВА в даний час став синонімом універсального клею, його використовують в офісі, школі, вдома і в будівництві. Причини популярності клею ПВА - в простоті застосування, доступності та відсутності токсичних виділень. Клей ПВА Axent використовується для склеювання паперу, картону, фотографій, ткан..
11.00₴
Виробник: Kreul, Германия Артикул: KR-49600
Клей имеет водную основу и при высыхании становится прозрачным. Упакован в пластиковую бутылочку с удобным тонким наконечником. С его помощью стразы (и др. мелкие украшения) крепко приклеиваются к бумаге, картону, пенопласту, дереву, искусственным материалам, терракоту, керамике, камню, коже или тка..
97.00₴
Виробник: Margo Артикул: 67001461
Прозорий клей на водній основі. Призначений для паперу, дерева, тканини та виробів із фетру. Може використовуватися для склеювання товстого картону чи обкладинок книжок.Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення...
142.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU40373
Универсальный прозрачный клей UHU Allplast на основе акрилэстера для большинства видов пластика. Пригоден для профессионального использования, хозяйственных и ремонтных работ, моделирования. Назначение: - склеивает почти все виды пластика между собой и в сочетании с другими материалами - металлом, ..
69.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU48560
Клей для дерева UHU Holzleim COLL Original Идеальный клей для работ по дереву с высокой прочностью схватывания. Клей белого цвета, после высыхания - прозрачный. Может применяться на наклонных поверхностях. Не устойчив к ацетону и нитрорастворителям. Минимальная рабочая температура +6°С. Расход клея:..
100.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU80
Клей-карандаш UHU Stic Magic позволяет контролировать распределение клея по поверхности, оставляя клеящий слой бордового оттенка, который при высыхании обесцвечивается. Отличительная особенность - уникальный завинчивающийся колпачок, надежно предохраняющий клей от высыхания в течение трех лет. Обе..
50.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU47335
Клей-гель UHU Creativ для фиксации мозаичных плиток из камня, стекла, керамики, зеркал практически на любой поверхности. Гелеобразная консистенция предотвращает растекание клея по поверхности и обеспечивает его аккуратное нанесение. При высыхании становится прозрачным...
91.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU40360
Однокомпонентный секундный клей-гель UHU Sekundenkleber Gel на основе цианоакрилата. Обеспечивает в течение несколько секунд прочное склеивание большинства материалов. Благодаря густой консистенции не растекается и может применять на вертикальных поверхностях. Рекомендуется для склеивания небольших ..
43.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU46680
Клеевое соединение, которое дает UHU Schuh&Leder, не рассыхается со временем, сохраняет прочность в температурном диапазоне от -20°С до +125°С, устойчиво к воде, спирту, а также к неконцентрированным кислотам и щелочам. Инструкция по применению: Расход: 200-300 мл на м2 при двустороннем нанесении. С..
73.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU46670
Термостойкий клей-гель для металла UHU Metall, применимый для склеивания различными методами. Назначение: - в первую очередь клей предназначен для металла и металлических сплавов (сталь, алюминий). Также склеивает металлы с деревом, стеклом, кожей, резиной и другими синтетическими материалами. Не п..
81.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU46655
Спеціальний клей для ремонту і склеювання м'якого пластику.- Швидке склеювання- Стійкий до УФ-випромінювання..
206.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU46650
Универсальный прозрачный клей на основе акрилэстера для большинства видов пластика. Пригоден для профессионального использования, хозяйственных и ремонтных работ, моделирования. Назначение: - склеивает почти все виды пластика между собой и в сочетании с другими материалами - металлом, стеклом, дере..
91.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU46685
Прозрачный быстросхватывающий клей UHU Glas для стекла и хрусталя. Устойчив к ультрафиолетовым лучам, маслам, неконцентрированным кислотам и щелочам, выдерживает температуру до +125С. Склеенное стекло можно мыть в посудомоечной машине. Назначение: - предназначен для склеивания стёкол, а также стекл..
137.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU42875
Универсальный прозрачный клей UHU Alleskleber на основе синтетической смолы для дома, офиса, творческих работ и т.д. Назначение: - cклеивает дерево, картон, бумагу, ткань, текстиль, кожу, керамику, стекло, фарфор, мрамор, металл, войлок, фетр, пробку, солому и другие материалы. Не подходит для скле..
46.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU40981
UHU Alleskleber – це універсальний та кристально прозорий клей на основі синтетичної смоли. Чудово підходить для широкого кола застосування в домашніх умовах, в школі та в офісі, для моделювання, праці та творчості. Склеює більшість матеріалів швидко та міцно. При з’єднанні – є час на коригування, н..
66.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU40806
UHU Alleskleber – це універсальний та кристально прозорий клей на основі синтетичної смоли. Чудово підходить для широкого кола застосування в домашніх умовах, в школі та в офісі, для моделювання, праці та творчості. Склеює більшість матеріалів швидко та міцно. При з’єднанні – є час на коригування, н..
23.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU46960
UHU Super Strong & Safe сочетает лучшие свойства универсального, контактного и секундного клея. Состоит частично из цианоакрилата, что придаёт ему особые свойства: в течение нескольких секунд (минут) надёжно склеивает большинство материалов и обеспечивает возможность коррекции. Гелеобразная консисте..
126.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU43435
Універсальний прозорий клей-гель UHU Alleskleber Extra Gel на основі синтетичної смоли для дому, офісу, творчих робіт і т.д. Желеподібна консистенція запобігає розтіканню клею, завдяки чому він ідеально підходить для вертикальних поверхонь...
47.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU45040
Універсальний прозорий клей UHU Kraft Transparent з високою склеювальною здатністю дозволяє надійно склеювати деталі й одержувати дуже міцні з'єднання як при односторонньому, так і при двосторонньому (контактному) способі склеювання. UHU Kraft Transparent підходить в тих випадках, коли клейовий шов ..
94.00₴