Меню
Your Cart

Клеючі матеріали

Виробник: Екопрінт Артикул: FT1210
Це клейка стрічка на основі дрібнопористого вспіненного поліетилену з нанесенням з обох боків клейкого шару. Завдяки товстій структурі скотч щільно прилипає до грубих та нерівних поверхонь. Спеціальний клей, в залежності від потреб виробничого процесу, дозволяє утримувати різні предмети без використ..
27.00₴
Виробник: Екопрінт Артикул: 30801WW
Це клейка стрічка на основі дрібнопористого вспіненного поліетилену з нанесенням з обох боків клейкого шару. Завдяки товстій структурі скотч щільно прилипає до грубих та нерівних поверхонь. Спеціальний клей, в залежності від потреб виробничого процесу, дозволяє утримувати різні предмети без використ..
50.00₴
Виробник: UHU Артикул: 46825
Добре підходить для ремонту подряпин, відколів і пошкоджень ванн, раковин, вихідних тізерів і т. д Стійких до гарячої води, звичайним побутовим миючим засобам, а також розведеним лугів. Термостійкість від -20 до + 90 ° С..
235.00₴
Виробник: UHU Артикул: 45590
-универсальное решение для фиксации металлических резьбовых соединений -предотвращает вибрации и ослабляет удары -заполнение зазора помогает избегать заклинивания -съемный с инструментами..
223.00₴
Виробник: Україна Артикул: RT-1010
Український пістолет клеевий Домашній майстер RT-1010, потужністю 40 Вт, виконаний з міцної термостійкої пластмаси, працює від електромережі напругою 220 В. Максимальний розігрів до 172 ° С здійснюється за 7 хвилин. Швидкість подачі 10 грам клею в хвилину. Включити клейовий пістолет і завантажити ст..
75.00₴
Виробник: Olba Артикул: OLB-010087
Профессиональный прозрачный густой клей на водной основе для создания бумажных 3D элементов, а также для любых внутренних и наружных работ. Бескислотный. Не имеет запаха. Быстро высыхает. Не подвержен воздействию УФ и соленой воды. Окрашиваемый. Предназначен для работы по бумаге, стеклу, зеркалу, те..
225.00₴
Виробник: Kompozit
Готовий до застосування універсальний клей, можна розводити водою. Без запаху. Створює безбарвне, прозоре, еластичне водостійке з'єднання. Застосовується для склеювання дерев'яних і схожих матеріалів (картон, папір, фанера, пресовані і волокнисті дерев'яні плити та ін.), Шкіра, поролон, тканина, кер..
74.00₴
Виробник: Pentart Артикул: 22680
Клей для страз від Pentart призначений для приклеювання скляних і штучних каменів, кнопок, блискіток, бульонок, перлів, дерев'яних або пластмасових декоративних елементів на бавовну, шерсть, льон, шовк, поліестер, віскозу і інші тканини. Цей клей надійно тримає стрази навіть при пранні тканини...
99.00₴
Виробник: Pasco Артикул: F-001-4
Оформительский клей с блёстками предназначен для детей старше 3-х лет. Клей не содержит красителей. Предназначен для детского творчества. Так же и взрослые могут его использовать в разных декоративных целях. Хорошо клеится на ткань и бумагу. Не токсичен...
25.00₴
Виробник: Axent Артикул: D7125
Клей ПВА в даний час став синонімом універсального клею, його використовують в офісі, школі, вдома і в будівництві. Причини популярності клею ПВА - в простоті застосування, доступності та відсутності токсичних виділень. Клей ПВА Axent використовується для склеювання паперу, картону, фотографій, ткан..
11.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU48560
Клей для дерева UHU Holzleim COLL Original Идеальный клей для работ по дереву с высокой прочностью схватывания. Клей белого цвета, после высыхания - прозрачный. Может применяться на наклонных поверхностях. Не устойчив к ацетону и нитрорастворителям. Минимальная рабочая температура +6°С. Расход клея:..
100.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU46670
Термостойкий клей-гель для металла UHU Metall, применимый для склеивания различными методами. Назначение: - в первую очередь клей предназначен для металла и металлических сплавов (сталь, алюминий). Также склеивает металлы с деревом, стеклом, кожей, резиной и другими синтетическими материалами. Не п..
81.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU46650
Универсальный прозрачный клей на основе акрилэстера для большинства видов пластика. Пригоден для профессионального использования, хозяйственных и ремонтных работ, моделирования. Назначение: - склеивает почти все виды пластика между собой и в сочетании с другими материалами - металлом, стеклом, дере..
91.00₴
Виробник: Buromax Артикул: VIV7113-A
Клей не містить розчинників. Швидко сохне, морозостійкий. Клей-олівець має класичний ковпачок, який з легкістю відкривається і закривається з характерним клацанням. Надійний механізм, розташований в підставі стержня дозволяє без проблем викрутити і закрутить стовпчик клею і чітко подавати клейовий ..
27.00₴
Виробник: Santi, Англія Артикул: 320217
Клейовий маркер Santi призначений для роботи з папером. Товщина лінії: 4 мм. Обсяг: 7 мл. Клей блакитного кольору, після висихання стає прозорим...
48.00₴
Виробник: Україна Артикул: RT-1011
Український пістолет клеевий Домашній майстер RT-1011, потужністю 40 Вт, виконаний з міцної термостійкої пластмаси, працює від електромережі напругою 220 В. Максимальний розігрів до 172 ° С здійснюється за 7 хвилин. Швидкість подачі 10 грам клею в хвилину. Включити клейовий пістолет і завантажити ст..
100.00₴
Показано з 1 по 41 із 41 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту