Меню
Your Cart

Папір для oлiї та акрилу

Папір для оліі та акрилу.

Якщо вам потрібно

  • швидко і без підготовки поверхні зробити малюнок олією чи акрилом - цей папір підійде.

  • Особливо зручно використовувати його на пленерах - де замість габаритних полотен, підрамників і етюдника у вас компактна склеєчка.


Цей папір виготовлний і проклеєний спеціальним чином, щоб одразу приступати до роботи олійними фарбами чи акрилом. Хоча перед роботою олійними фарбами, можна змастити його розчинником.

В магазині каркар Ви знайдете папери для оліі та акрилу в склейках та поштучно. Залишайтесь з нами, працюйте легко і зручно.

Виробник: Fabriano Артикул: 40004040
Альбом из 10 листов итальянского картона с рельефной фактурой для акриловой живописи, размер 40х50 см, плотность 400 г/м.кв, твердая подложка. Картон Pittura изготовлен методом холодного пресса из хлопка и целлюлозы. Долговечность рисунка обусловлена отсутствием кислот...
668.00₴
Виробник: Fabriano Артикул: 16F2501
Бумага для масла Tela от ТМ Fabriano (Италия) в листах 50х65 см плотностью 300 г/м2 с текстурой, напоминающей льняной холст – специальная бумага, подготовленная к работе маслом и акрилом. Имеет внутреннюю и внешнюю проклейку, идеальную для впитывания масляных красок. Отсутствие кислоты обеспечивает ..
72.00₴
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту