Меню
Your Cart

Клеї для декупажу

Більше

Щоб приклеїти зображення без зморшок, і при цьому швидко і надійно, можна збити білок, можна пошукати дорогий і якісний ПВА, або повозитися з декстриновим клеєм.


А можна навідатися в магазин Каркар та підібрати відмінний клей для декупажу.


У чому переваги таких матеріалів?


- економія часу на підготовку (змішати, розвести) вони виконують свої функції на всі 100%;

- можна сміливо експериментувати, отримуючи нові результати;

- зручні упаковки.


Клей для декупажу. За його допомогою наносять виріб на потрібну поверхню. Спеціальний клей для декупажу не змінює колір малюнка, що дуже важливо для цікавих та багатобарвних композицій.


У магазині Каркар можна знайти будь-який з цих продуктів, від різних виробників і в різних обсягах, а також побачити приклади робіт.


Виробник: Cadence Артикул: CA1162
Трансферна рідина Cadence Transfer Decoupage Kit (25 ml) являє собою спеціальний клей на водній основі. З його допомогою можна легко і швидко переносити зображення на поверхню, що декорується. Рідина підходить для всіх видів поверхонь.Клей легко видаляється водою з милом. Не містить токсичних та ..
71.00₴
Виробник: Renesans Артикул: К3-00010949
Бесцветный клей, который отлично подходит для приклеивания мотивов, вырезанных из салфеток или рисовой бумаги. Нанесите клей на свечу, нанесите рисунок, вырезанный из салфетки или бумаги, и надавите...
89.00₴
Виробник: Kreul, Німеччіна Артикул: KR-49251
Клей на водной основе, прозрачный, жидкий. Используется для наклеивания бумажных 3-слойных столовых салфеток на твердые поверхности. Рисунок, распечатанный на салфетке, вырезать или аккуратно оторвать. Снять верхний слой и прикрепить на предмет клеем. Наносить клей поверх рисунка от середины к краям..
275.00₴
Виробник: Kreul, Германия Артикул: KR-49951
Густой клей белого цвета. На водной основе. После высыхания становится водостойким, приобретает прозрачность и шелковистый блеск. Используется для переноса изображений напечатанных на лазерном принтере на твердые поверхности: металл, пластик, дерево, стекло и т.д. Применение: Напечатайте цифровую фо..
284.00₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту