Меню
Your Cart

Лаки

Виробник: Maimeri, Італія Артикул: 5916737
Готовый к применению покрывной лак на основе уайт-спирита. Обладает янтарным оттенком и вязкой консистенцией, образует идеально прозрачную, с высокой сопротивляемостью пленку, защищающую мотив (бумагу, салфетки) от воздействия окружающей среды...
175.00₴
Виробник: Cadence Артикул: CB12522
Водний глянсовий лак. Для нанесення на всі гладкі поверхні шкіри. Пальто, ремені, взуття, сумки ручні і т.д. Можна використовувати на шкіряних поверхнях. Підходить для ручної роботи. Можна наносити губкою чи пензлем. Захищає від ударів та саден, дає водостійке покриття та яскравий зовнішній вигляд. ..
332.00₴
Виробник: Cadence Артикул: CA232
Бархатисто-матовый финишный лак на водной основе, образующий на поверхности изделия защитную плёнку. При высыхании становится абсолютно прозрачным, не желтеет и не растрескивается со временем. Рекомендуется наносить 2 слоя. При высыхании обретает водостойкость. После применения поверхность легко оч..
637.00₴
Виробник: Cadence Артикул: CA0625
Это лак, придающий античный вид массиву из древесины. Представляет собой натуральную смолу желто-коричневого цвета, которая даёт новую жизнь старому дереву. Может применяться на всех деревянных поверхностях. Полностью готов к применению и не имеет интенсивного запаха...
246.00₴
Виробник: Cadence Артикул: CA107
Однокомпонентный защитный лак на основе растворителя. Водонепроницаемый и эластичный. Перед использованием хорошо взболтать. Наносить в 2 слоя. При необходимости можно разбавить синтетическим растворителем 5-10%. Инструменты очищать растворителем...
196.00₴
Виробник: Cadence Артикул: CA156
Медиум-лак Cadence Asphaltum Paint применяется для состаривания поверхности, имитации состаренной металлической поверхности, а также потемневшей от времени картины. Обычно применяется в тех случаях, когда нужно приглушить, затемнить и состарить естественные цвета. Разбавляется синтетическим раствори..
191.00₴
Виробник: Lefranc & Bourgeois Артикул: 300066
Универсальный лак защищающий изделие от влияния ультра-фиолетового облучения...
415.00₴
Виробник: Lefranc & Bourgeois Артикул: 300070
Мальовничий лак Extra-fine picture varnish Lefranc & Bourgeois характеризується блискучим та еластичним покриттям, стійким до вицвітання, стирання, вологи, плісняви...
541.00₴
Виробник: Renesans Артикул: REGWWOSK100
ЛАК ДАМАРНИЙ ВОСКОВИЙ НАПІВМАТОВИЙ - утворює дуже щільну стійку плівку з однорідним напівматовим ефектом поверхні..
184.00₴
Виробник: Renesans Артикул: REGWWOSK250
ЛАК ДАМАРНИЙ ВОСКОВИЙ НАПІВМАТОВИЙ - утворює дуже щільну стійку плівку з однорідним напівматовим ефектом поверхні..
367.00₴
Виробник: Renesans Артикул: REGWDAMSK100
Лак дамарный глянцевый концентрированный Renesans - изготовлен из дамары высочайшего качества. Тщательно очищенный..
251.00₴
Виробник: Renesans Артикул: REGWDAMSK250
Лак дамарный глянцевый концентрированный Renesans - изготовлен из дамары высочайшего качества. Тщательно очищенный. Используется как финишный лак и образует очень плотную стойкую пленку с глянцевым эффектом поверхности, предохраняет от загрязнений, не притягивает к себе пыли. Применяется для масляны..
552.00₴
Виробник: Renesans Артикул: REGWDAM100
Лак дамарный глянцевый финишный Renesans - изготовлен из дамары высочайшего качества.Используется как финишный лак и образует очень..
173.00₴
Виробник: Renesans Артикул: REGWDOP100
Используется как финишный лак и образует очень стойкий защитный слой...
173.00₴
Виробник: Renesans Артикул: REGWDAMSP100
Используется как финишный лак и образует очень стойкий защитный слой...
173.00₴
Виробник: Renesans Артикул: REGPOST2
* Лак бурштинового кольору. * Надає картині старинний вигляд. * Використовується як підготовка для нанесення лаку, що додає картині кракелюр (2 крок кракелюру). * Можна його використовувати на різного виду поверхнях . * Наносити кракелюрний лак післа 6 годин. * Пензлі чистити Уайт-спиртом. * Жовт..
335.00₴
Виробник: Renesans Артикул: REGMAST
ЛАК МАСТІКСОВИЙ - складається з 30% натуральної мастиковою смоли з острова Хіос. Надає роботі напівглянцове покриття, що природно збільшує інтенсивність кольору. Це дуже міцний лак і часто використовується в консервації та реставрації...
566.00₴
Виробник: Renesans Артикул: REGKOAK
Финишный лак для красок на водной основе, который придает блеск. Предохраняет от загрязнений, не притягивает к себе пыли. Придает краскам большую яркость и насыщенность тона. Использовать на сухую работу. Не желтеет со временем. Идеально подходит для использования в помещениях и для людей, страдающи..
175.00₴
Виробник: DecoArt (США) Артикул: ADM01-30
Кремоподібний віск Creme Wax, Americana, DecoArt на водній основі, використовується для створення вінтажного ефекту на предметах інтер'єру та декору, створюючи особливу стилістику у поєднанні з фарбами серії Chalky, а також забезпечує високий рівень захисту від механічних пошкоджень. Повторне нанес..
72.00₴
Лак покривний акрил-фісташковий виробник НТЦ «Лазурит» Україна. Призначений для покриття завершених творів живопису. У складі лаку натуральні і синтетичні смоли, що покращує властивості лаку. Лак оборотний. Має високу світлову і оптичну прозорість...
196.00₴
Виробник: ROSA Артикул: 750010107
Лак акриловий глянцевий, ROSA Studio - лак на водній основі. Призначений для покриття закінчених живописних робіт, виконаних акриловими фарбами, обробки поверхонь виробів з дерева, в тому числі рам для картин. Утворює міцну глянцеву плівку, яка не змивається водою.Основні характеристики лаку акрил..
436.00₴
Виробник: Royal Talens
Лак дамарний глянцевий (081) Talens від Royal Talens - традиційний популярний лак для фінішного покриття робіт, виконаних олійними фарбами. Склад: дамарна смола, терпентинова олія. Наносити коли фарба повністю висохла (приблизно через 12 міс, в залежності від товщини слою). Перед використанням добре..
622.00₴