Меню
Your Cart

Набори пензлів

Набори пензлів можуть включати інструменти одного виду і матеріалу різних розмірів (наприклад, тільки круглі пензлі). Є і набори у вигляді "асорті" з пензлів різних форм і розмірів робочої частини.

У магазині для художників "Каркар" можна вибрати поєднання кистей, які точно знадобляться вам для різних технік та прийомів.

Виробник: Roubloff
Склад набору: S4 №00 - пензель «страйпер» з синтетики під колонок ідеально розвантажує напруга з руки при роботі з мініатюрою, такий як розпис очей ляльки або промальовування брів; K1 №0 - круглий пензель з волоса колонка бездоганно проявляє себе в роботі з фарбою, забезпечує точне, рівномірне нанес..
393.00₴
Виробник: Roubloff
Склад набору: К2 №2 - плоский пензель з волоса колонка призначений для нанесення базових шарів фарби, розтушовування олійних фарб (у тому числі в техніці масляних точок), для робіт в техніці суха кисть (dry brush) на невеликих площах; K1 №0 - круглий пензель з волоса колонка ідеальний для опрацюванн..
339.00₴
Виробник: KOLOS Артикул: 42111514
Синтетические кисти Kolos серии CraftArt созданы для декоративного творчества. Набор из 14 кистей всех форм дает широкие возможности для создания самых разнообразных мазков и эффектов.В наборе:1. Кисть лайнерная № 0/5.2. Кисть срезанная № 1/4 (2 шт.)3. Кисть плоская № 4.4. Кисть плоская с ..
710.00₴
Виробник: KOLOS Артикул: 4270125
Набор Kolos серии 7012 состоит из 5 круглых кистей средней жесткости с короткими пластиковыми ручками: №1, 3, 5, 7 и 9. Синтетические кисти со стандартной выставкой рабочей части упруги и эластичны, благодаря густоте и длине волоса удерживают много краски. Круглая "синтетика" – универсальный инструм..
113.00₴
Виробник: KOLOS Артикул: 4270664
Универсальный набор кистей для живописи.  Сюда вошли самые ходовые кисти, используемыми живописцами. Такими кистями  хорошо работать на крупных участках холста густыми материалами - маслом, акрилом, темперой. Плоские кисти незаменимы и в декорировании. Этот набор кистей Kolos - находка для художнико..
60.00₴
Показано з 1 по 39 із 39 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту