Меню
Your Cart

Олівці та сухі матеріали поштучно

Олівці та сухі матеріали поштучно
Всі ми знаємо про класичні сухі матеріали - графіт, вугілля, сангини, сепіі. Але ринок еволюціонує і тепер ми маємо ще й нове покоління графічних матеріалів - олійні олівці, воскові, чорнильні, акварельні, пастельні, графітні водорозчинні, металлики та ін.

  • Пастель, сангіна і сепія - це чистий пігмент, м'який і крихкий матеріал. Ним створюють монохромні малюнки в коричневих відтінках. Соуси - художня крейда натуральних відтінків, за складом близька до сепії. Всі вони підходять для робіт великих розмірів.

  • Вугілля в олівцях, різні олівці для скетчей - це по суті та сама сангіна і сепія, тільки не в блоках, а в олівцях. Легше зберегти чистоту рук і підходять для менших розмірів.

  • Пастельні олівці. Той самий сухий і м'який пігмент, тільки кольоровий і в олівцях. В нас є стаття про пастельні олівці від Derwent

  • Графітові олівці випускають різного ступеня твердості: м'які; тверді; твердо-м'які. Твердість стрижня залежить від співвідношення графіту і глини: чим більше графіту, тим олівець м'якше. Цей показник видно з маркування. М'які олівці позначають літерою В (blackness) + цифра. Чим цифра більше, тим м'якше олівець і «чорніше», насичений його колір. Тверді олівці позначають Н. Цифра поруч з буквою позначає ступінь твердості: чим вона більше, тим твердіше стрижень Твердо-м'який олівець НВ. Стандартна шкала твердості стрижня - від Н9 до В9. Найбільш ходові олівці - з Н5 до В5. Начерки або швидкі замальовки краще робити м'яким олівцем (2В, 2М). Для оформлення детальних малюнків, над якими будете довго працювати, краще взяти твердо-м'який (ТМ).

  • Серед водорозчиниих олівців є графітні, акварельні і чорнильно-акварельні. Останні особливо яскраві. Ідеально підходять для пленерних або музейних замальовок. Працюючи водорозчинними олівцями можна залишати роботи сухими, а можна розмивати. Якщо не хочеться возитися з баночками і стаканчиками, беріть з собою пензель з резервуаром для води.

Дізнайтеся більше про водорозчинні графітні олівці.

  • Восково-масляні та олійні олівці. Олівці із вмістом воску дають краще покриття і значно м’якіші за олійні. Деякі навіть розмиваються водою. Олійні, в свою чергу, міцніші і довше будуть у використанні. Про олійно-воскові читайте в нашому блозі: Восково - масляні олівці DRAWING DERWENT

Магазин художніх матеріалів Каркар підібрав широченний вибір сухих матеріалів, насолоджуйтесь різноманіттям.


Виробник: MILAN Артикул: 07126712
Система захисту LPS надійно захищає грифель в момент падіння або удару олівця. Грифель розташовується точно по центру корпусу, що гарантує якісну і рівномірну заточку. Ергономочная тригранна форма олівця і наявність універсального гумки надає додатковий комфорт в роботі. Твердість: твердо-м'який Фор..
22.00₴
Виробник: Primo, Италия Артикул: К3-00016381
Шестикутні кольорові олівці високої якості з потовщеним стрижнем, м'які, стійкі і відмінно пігментовані. Стрижень діаметром 3,8 мм. Відтінки олівців Minabella інтенсивні і насичені, кольора відмінно перекриваються і змішуються між собою. Вони легко піддаються заточування і підходять для будь-якого т..
15.00₴
Виробник: Faber-Castell Артикул: FC11121
Грифель пастельного карандаша Pitt от Faber-Castell нетоксичен и экономен. Он не содержит масла, и при этом содержит высокий уровень пигментов, поэтому им удобно как прорисовывать линии, так и выполнять ретуширование и смешивание. Его белый меловой цвет – густой и насыщенный, ложится на поверхность ..
52.00₴
Виробник: Faber-Castell Артикул: FC11094
Грифель пастельного карандаша Pitt от Faber-Castell нетоксичен и экономен. Он не содержит масла, и при этом содержит высокий уровень пигментов, поэтому им удобно как прорисовывать линии, так и выполнять ретуширование и смешивание. Его цвет – темная сепия – густой и насыщенный, ложится на поверхность..
52.00₴
Виробник: Faber-Castell Артикул: FC25478