Меню
Your Cart

Мольберти та етюдники

Більше

Етюдник чи мольберт?

Етюдник – ящик для фарб та палітри з ніжками, з підставкою під полотно або планшет. Зазвичай використовується на пленерах, для перевезення фарб та кистей.

Мольберт – дерев'яна підставка для полотна з дерева чи металу.

Види мольбертів

Треноги – легко складываются, занимают мало места, позволяют писать на улице, легки и удобны при переноске и установке. На деревянные треноги возможно устанавливать работу горизонтально, что важно при работе акварелью или в технике батик. Металлические можно использовать для работы на столе.

Стационарные Н-подобные мольберты – Конструкция в виде буквы Н. Самые устойчивые, тяжелые и габаритные мольберты. Подходят для студийной, станковой живописи. Комплектуются дополнительными полками, держателями, роликовыми ножками


Стаціонарні А-подібні мольберти - Конструкція мольберту у вигляді літери "А", що часто використовується при експонуванні робіт на виставках. Найлегші та найпопулярніші зі стаціонарних.

Настільні мольберти - відрізняються малим розміром, розміщуються на столі, займають мінімум місця при зберіганні. Використовуються для живопису, і для експонування робіт.

Стаціонарний мольберт-стіл. - Н-подібний мольберт із можливістю горизотальної установки закріпленої основи. Горизонтальне положення дозволяє використовувати мольберт для графіки, деяких технік акварелі, роботи з батиком, вітражного розпису.

Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту