Меню
Your Cart

Рапідографи, насадки та картриджі для рапідографів

Більше

Рапідограф

Рапідограф - інструмент для точних креслярських робіт. Ним користуються не тільки графіки, оформлювачі і дизайнери, але й архітектори, картографи, інженери.

Його записуюче вістря виконано з якісної нержавіючої сталі, а "тіло" складається з трубки і балончика для туші: тонка голка всередині трубки відповідає за стабільну подачу туші. У дизайні і кресленні це вищий клас якості, зручності і довговічності!

Особливості інструменту.

1. Рапідографи відрізняються від Лінерів та ручок тим, що їх можна заправляти чорнилом і міняти насадки різної товщини, так що один такий інструмент може замінити багато одноразових і служить дуже довго.

2. На відміну від пір'яних ручок, рапідограф можна вільно переміщувати по папері в будь-яких напрямках. Лінії наносяться їм в перпендикулярному положенні інструменту до основи або під невеликим кутом.

3. У роботі інструмент потрібно використовувати дбайливо: не тремтіти і не тиснути на нього, щоб не пошкодити тонкий накінечник і щоб туш не забила канал, по якому надходить повітря, і продовжувала надходити рівномірно.

4. Кращою основою для роботи Рапідографом вважаються тверді, гладкі види паперу і картону (гарячого пресування): на них виходять найчистіші, ясні і точні лінії.

У магазині товарів для художників "Каркар" можна вибрати професійні рапідографи різних виробників: Faber Castell, Rystor, Centropen. Та різних типів: з різною товщиною ліній і насадки для них.


Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту