Меню
Your Cart

Глазурі та супутні

Більше

Глазур – це гарне тонке склоподібне покриття, яке утворюється при нанесенні на поверхні легкоплавких силікатних з'єднань. Традиційно їх використовують для кераміки, але сучасні глазурі "беруть" різні поверхні: фаянс і скло, силікон і метал, пластик і фарбоване дерево... Вони можуть бути прозорими або непрозорими, безбарвними або забарвленими, блискучими або матовими. І глазурування не лише прикрашає матеріал, виявляючи його фактуру або створюючи яскравий декор: воно підвищує механічну міцність та хімічну стійкість виробу, захищає його від несприятливих зовнішніх впливів.

Окрім власне професійних глазурів провідних фірм магазин "Каркар" пропонує супутні товари для художників: барвники, закріплювачі, лаки.


Виробник: Cadence Артикул: CA229
Двухкомпонентная смола, смешивать закрепитель А и эпоксидную смолу В в пропорции 1: 1. Использовать в течение 15-20 минут. Смесь очень толстая. Для большинства поверхностей достаточно 1 слоя. Подходит для декора, украшений, бижутерии, производства брелков и сувениров любого типа. Используется на пов..
325.00₴
Виробник: Pebeo Артикул: P-766157
Pebeo Gedeo смола являє собою систему епоксидної смоли з двома компонентами (смола і затверджувач) і дуже проста у використанні. Ідеально підходить для художніх робіт в змішаній техніці, створення ювелірних виробів, ліпних виробів і декорацій, а також для широкого спектра декоративних і творчих ціле..
1029.00₴
Виробник: Pebeo
Кристалічна глазур з біо-компонентами менш токсична в порівнянні зі звичайною глазур'ю. Вміст: склоподібна глазур, затверджувач, пара одноразових рукавичок, два мірні пластмасові стаканчика, дві дерев'яні палички. Епоксидна глазур чудово імітує скло. Використовується для створення виливків із форм, ..
1059.00₴
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту