Меню
Your Cart

Валяння, вовна

Більше

Валяння - техніка створення з вовни іграшок, прикрас, аксесуарів і навіть одягу. Два основні види валяння з вовни – сухе та мокре. У першому випадку працюють голкою, у другому – за допомогою спеціального розчину (можна мильного). За допомогою сухої техніки (вона ж "фільцування", "фелтинг") створюють об'ємні вироби, у мокрій одержують плоскі (наприклад, картини або "тканина" для валяного пальта).

Основний матеріал для будь-якого виду валяння – шерсть, найчастіше натуральна шерсть мериноса. У поєднанні з іншими матеріалами для рукоділля вживається і готовий фетр. Як додаткові декоративні матеріали використовують шовк і різні синтетичні та натуральні волокна (бамбук, бавовна, віскозу, акрил та інші). Для сухого валяння знадобляться спеціальні голки різних розмірів зі спеціальними зазубринами для сплутування вовни. Використовують у валянні і різні товари для художників і хобі: фарби, маркери по текстилю, мережива, бісер, намистини, для іграшок – очі та волосся.

Іграшки, намистини, сумки, гаманці, шапки, капці, рукавиці, панно та картини, об'ємні деталі та прикраси – скільки "теплих" і добрих дрібничок можна створити з простого та приємного оку і на дотик матеріалу – вовни!


Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту