Меню
Your Cart

Інструменти для розпису тканини та батика

Більше

Для роботи з тканинами та фарбами знадобляться такі інструменти:


• дерев'яні рамки та підрамники різного розміру, які дозволяють варіювати висоту, ширину та геометричну форму полотна, та кнопки для фіксації тканини;

• пензлі з колонка або білки (починати можна з синтетичних) різних розмірів: для розпису круглі, для нанесення фарби великими площинами – флейці, для гарячого батика – щетинні з дерев'яними ручками;

піпетки для набору фарб, скляні трубочки для нанесення малюнка на тканину резервом та розпилювачі для фарб;

• для гарячого батика – чантинг, інструмент нанесення воску, спеціальні лійки для подачі гарячого резерву;

• знадобляться і додаткові інструменти – трафарети, штампи, копіювальний папір та спеціальні олівці для створення контурів малюнка тощо.

Ці незамінні помічники батичиста разом із фарбами для тканини шовку, контурами та іншими товарами для художників чекають на вас у "Каркарі"!


Корисні поради:

1. Якщо рама більша, ніж шматок тканини, його можна закріпити на рамі кнопками з двох або трьох сторін, а той бік, що "не дістає", закріпити за допомогою ниток.

2. Під час роботи не залишайте пензлі надовго у воді, щоб вони не втрачали форму.

3. Не забувайте після роботи промивати скляні інструменти (такі як трубочки) бензином або уайт-спіритом, щоб резерв та фарби не присихали до них назавжди.


Артикул: KR-90985
С помощью специального карандаша от Javana можно перенести на ткань любое изображение. Для этого на бумагу нужно нанести желаемый рисунок, а потом перенести его на ткань с помощью утюга. Следует учитывать то, что изображение получится зеркальным, а карандаш после переноса на ткань не стирается. Прои..
92.00₴
Виробник: Kreul, Німеччіна Артикул: KR-810024
Двузубые нержавеющие крючки ТМ Javana (компания С.Kreul – "Кройль") предназначены для натягивания ткани любого размера и формы на большие подрамники, они очень острые, поэтому аккуратно прокалывают ткань, не повреждая ее. Конструкция с двумя зубчиками равномерно распределяет натяжение. В упаковке 24..
676.00₴
Виробник: Marabu Артикул: 17300000060
Рамка для трафаретного друку Marabu ідеально підходить для текстильного друку на водній основі. Сітчата тканина 51T ідеально підходить для друку на світлих і темних тканинах...
207.00₴
Артикул: 94160405
Маленькая трубочка для росписи тканей используется для нанесения на шелк резерва четкой контурной линией: резервом аккуратно наполовину заполняют выпуклый резервуар трубочки, после чего наносят на ткань так, как пишут ручкой. Ширина линии зависит от диаметра носика. После работы очень важно промыть ..
33.00₴
Артикул: 96011232
Чантинг – специальный инструмент для работы горячим воском, представляющий из себя маленькую медную чашу с носиком, прикрепленную к деревянной ручке. Медная чашка качественнее и удобнее других металлических, так как медь долго сохраняет тепло. С помощью чантинга удобно делать рисунок, наносить тонки..
102.00₴
Артикул: 96030120
Маленький чантинг – специальный инструмент для работы горячим воском, с помощью которого удобно делать рисунок, наносить тонкие линии и точки, прорабатывать мелкие детали. Им можно наносить контуры, препятствующие попаданию краски на другие элементы. Ширина линии зависит от диаметра носика. Для тонк..
40.00₴
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту