Меню
Your Cart

Полотно в рулонах

Полотно в рулонах

Полотно в рулоні - вибір тих, хто вибирає формат і натягує самостійно. А ще це в півтора-два рази дешевше і можна використовувати одні і ті самі модулі, знімаючи з них попередні полотна. Це зручно для пленерів та зберігання. Більше про це дізнайтеся у відео https://youtu.be/sFPzkvnnP7w

З якого матеріалу полотно вам потрібне?

  • Для робіт, які подорожують по виставках, або якщо їх потрібно буде перетягувати - потрібен тільки льон. Він міцний, його важче пошкодити. Більш того, багато художників пишуть на одному й тому ж полотні картини по кілька разів. Без витривалості льону, це було б неможливо.

  • Супер витривалі основи виготовляє фірма “Дрогобицькі полотна”. Їх можна терти, дерти і грунт залишається неушкодженим.

  • Італійська бавовна не така витривала, але все що доволі міцна. І дуже універсальна. Іі люблять і професійні митці і початківці. Якось особливо приємно по ній лягає фарба. Полотна зі змішаних волокон теж файні.

  • Бавовна Rosa найбільш вразлива до пошкоджень. Але і найдешевша. Тому для студій, для дітей, для постійноі практики, де найважливіше зробити об'єм - цей розхідний матеріал чудово підійде.

Що стосується крупності зерна

  • для портретних і детальних промальовок беріть дрібне зерно

  • для експресивного живопису і на всі випадки середнє

  • для робіт з товстими шарами фарби - крупне зерно


Нехай муза завжди буде з вами, а магазин Каркар забезпечить вас найкращим


Виробник: Jardin Arti (Італія) Артикул: 1010366
Виробник: Jardin Arti (Італія). Полотно: 100% бавовна, Щільність: дрібне зерно (300г/м2). Проклейка: високоякісний желатин, три шари. Грунт: акриловий грунт, чотири шари. Універсальність акрилового грунту дозволяє використовувати акрилові, масляні та інші види фарб...
345.00₴
Виробник: ROSA Артикул: GPAсC20010S
Хлопковый холст в рулоне, как основа для живописи, является отличной новой и качественной альтернативой льну. Хлопок – очень прочный материал, у него отличная ровная структура поверхности, что, несомненно, очень важно для качественного холста. Для тог чтобы создать эскизы, этюды и портреты чаще всег..
495.00₴
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту