Меню
Your Cart

Лаки для декупажу

Більше

Лаки для декупажу це речовини з різноманітним складом та властивостями. Основне їхнє призначення захистити вироби від води, сонячного світла, температури. Лак для декупажу може надавати поверхні глянсовий чи матовий блиск.


У магазині Каркар можна знайти будь-який з цих продуктів, від різних виробників і в різних обсягах, а також побачити приклади робіт.


Виробник: Ferrario Артикул: MTA00150
Медіум для перенесення зображень Medium per trasferimento d`autore FERRARIO, 150 млМоже використовуватися для перекладу будь-яких друкованих зображень. Потрібно нанести 3-4 тонких шарів медіума, спочатку по всій поверхні, потім зверху вниз, переконуючись, що кожен шар попередньо висох. Потім на кі..
251.00₴
Виробник: Marabu Артикул: 91005842
Клей для декупажа по стеклу и керамике (в том числе под обжиг) Marabu, 50 мл. Porzellan-Medium – бесцветное средство на водной основе для работы в технике аппликации на декоративных изделиях из фарфора, керамики, стекла. Технология применения1. Подготовить рисунок-аппликацию, аккуратно вырез..
200.00₴
Виробник: Pentart Артикул: 32666
Трансфер для переносу зображення - це матеріал, призначений для переведення зображення на тканину, папір, картон, кераміку, дерево та ін. типи поверхонь. Спосіб використання: 1. Зафіксуйте карту на основу, що декорується зображенням донизу. 2. За допомогою ватної палички нанесіть невелику кількіст..
174.00₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту