Меню
Your Cart

Інструменти для скульптури та пластики

Більше

Для роботи з глиною та пластикою знадобляться такі основні інструменти:

• гладка поверхня, яка не входить у реакцію з матеріалом (це можуть бути пластикові дошки, калька, скло, пергамент);

• дерев'яні та металеві стеки, металеві петлі;

• спеціальні ролики та паста-машини для розкочування та розм'якшення пластики;

ножі та леза для розрізання глини;

каттери (катери) – трафарети, за допомогою яких можна вирізати різні форми;

• для тих, хто робить намистини та інші елементи прикрас – спеціальні інструменти для створення намистин + інструменти для проколювання отворів (голки, спиці, шила);

пензлі – для фарбування, малюнку, лакування готової роботи;

штампи та текстури – спеціальні для скульптури або ті, що застосовують у скрапбукінгу;

шприци (екструдери) – для створення усіляких форм із пластики.


Як зручно, що не потрібно споруджувати потрібні пристрої самим з підручних матеріалів: все необхідне для скульптури та пластики можна купити в магазинах "Каркар" або замовити в нашому інтернет-магазині товарів для художників!


Виробник: Staedtler, Німеччина Артикул: 8712
Застосовується для формування намистин із полімерної глини. Дозволяє створити безліч однакових виробів відповідної форми з гладкою і рівною поверхнею. З допомогою цього інструменту можна отримати намистини трьох видів: - у формі шару (діаметр - 1,1см); - у формі об’ємного овалу (довжина - 1,6см, ви..
836.00₴
Артикул: 94160653
Гончарный круг - станок для формирования глиняной посуды сложной формы и некоторых других керамических изделий. Позволяет использовать инерцию оборота для совершенствования формы изделий и увеличения производительности труда. Ручной гончарный круг вращают на вертикальной осе одной рукой, а другой фо..
2443.00₴
Артикул: 50055K2
Каттеры используются для вырезания лепестков при изготовлении цветов Лилии в технике керамической флористики.Каттеры изготовлены из полиуретановой смолы, имеют гладкую поверхность, заостренные с одной стороны для облегчения вырезания формы из самозастывающей пластики...
75.00₴
Виробник: Darwi, Бельгия
Зручна форма для створення односторонніх витиснених фігур з усіх видів скульптурних мас. Це пристосування дуже зручно і допомагає спростити процес ліплення...
360.00₴
Виробник: Cernit Артикул: CR-CE95019
Текстурний лист досить глибокий, і при використанні ви отримуєте чудові мотиви на поверхні ваших бус або інших тривимірних проектів. Лист також підходить для штампування. Опустіть штамп в чорнило і почніть штампувати. Розмір мотиву: 9 х 9 см Матеріал: гума..
559.00₴
Виробник: Makin's Артикул: 2118661051
Набір катерів, 3шт., використовується для створення різних розмірів однієї форми з пластики і складається з 6 елементів.Спосіб використання: розімнути пластику, розкатати до необхідної форми, товщини, за допомогою гострої сторони катера витиснути форму.Ідеально підходить для створення біжутерії..
451.00₴
Виробник: Makin's Артикул: 2118661137
Набор катеров, 3 шт., используется для создания различных размеров одной формы по пластике и состоит из 3 элементов. Способ применения: размять пластику, раскатать до необходимой формы, толщины, с помощью острой стороны катера вытеснить форму. Идеально подходит для создания бижутерии, декора в домаш..
100.00₴
Виробник: Sculpey Артикул: K3 4007
Шовкографія – це один з видів перенесення зображення, суть якого полягає в нанесенні фарби через трафарет на декоровану поверхню. У набір входять золота та срібна фарби, 4 трафарета та інструмент для нанесення фарби...
667.00₴
Виробник: D. K. Art & Craft Артикул: 50051225
Инструмент для работы с пластикой (полимерной глиной). В комплекте 19 дисков-насадок различной формы. Используется для создания разнообразных форм из пластики, незаменим для работы в технике миллифиори и др.  Инструкция к прменению: размять пластику до мягкого состояния, розкатать до диаметра, отвеч..
361.00₴
Показано з 1 по 37 із 37 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту