Меню
Your Cart

Вітраж, кераміка

Більше

Вітражні фарби та контури, фарби зі скла та кераміки (з випалом та без випалу), лаки та розчинники – матеріали для художнього розпису дозволяють кожному навчитися цим захоплюючим технікам. Розписати вазу, свічник або горщик для квітів, красиво оформити дзеркало або скляні двері під вітраж – це доступно не тільки професійним майстрам! Для розпису по склу та кераміці вам знадобляться такі основні матеріали:


• спеціальні акрилові фарби;


• контури, які використовуються для окреслення між зображенням – щоб фарби не перетікали – або самостійних малюнків;


• круглі та плоскі пензлі кількох розмірів (зазвичай у декорі скла та кераміки використовують синтетичні) та розчинники для того, щоб їх очищати; на великі поверхні можна наносити фарби поролоновими тампонами чи губками;

• дополнительные материалы для создания эскизов, дополнительных эффектов в самой росписи и ее закрепления: бумага, карандаши и фломастеры, копировальная бумага для перенесения рисунка; палитра для смешивания красок; маркеры, работающие по стеклу; растворители или вода; трафареты; скотч на бумажной основе для крепления эскиза к основе; грунты и лаки.

Фарби, розраховані на випал, відрізняються тим, що вони не такі яскраві та дзвінкі, як "непалювані": зображення виходить більш матовим. Фарби та контури можуть бути з різними ефектами: металізовані, з блискітками, прозорі... А для додаткової прикраси виробу можна використовувати наклейки та стрази, бісер та стеклярус, тасьму та декоративні шнури – та власне, все, що підкаже вам фантазія!

У "Каркарі" ви можете купити товари для художників, необхідні для розпису скла та кераміки – від спеціальних фарб провідних фірм (Van Pure, Marabu, LeFranc & Bourgeois) до потрібних дрібниць!

Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту