Меню
Your Cart

Новий рік

Товары для новогодних празлников, рожлества, святого Николая

Виробник: ROSA Артикул: 4801738
Заготовки з фанери від ROSA TALENT - це вироби, виготовлені з фанери методом лазерного різання і являють собою заготовки для творчості. Вироби з фанери розрізаються променем лазера, розрізи виходять дуже рівні й чіткі, тому ящики з фанери виходять дуже міцними і стійкими, але при цьому дуже практичн..
107.00₴
Виробник: ROSA Артикул: 4801596
Заготовки для декорування - виготовлені з різних матеріалів (скло, гіпс, МДФ, дерево, пінопласт), дозволять Вам створити неповторні шедеври в різних техніках, таких як: Декупаж, Розпис, Позолота та ряду інших цікавих видах декорування...
11.00₴
Виробник: ROSA Артикул: 4801584
Заготовки для декорирования - изготовлены из различных материалов (стекло, гипс, МДФ, дерево, пенопласт), позволят Вам создать неповторимые шедевры в разных техниках, таких как: Декупаж, Роспись, Позолота и ряда других интересных видах декорирования...
11.00₴
Виробник: ROSA Артикул: 4801537
Заготовки из МДФ и ДСП (шкатулки, подносы, основы для магнитов, комоды, рамки, фигурки) - предназначены для отделочно-декоративных работ, в таких техниках как декупаж, роспись красками, контурами, покрытие поталью и другими. Изделия достаточно водостойкие, легкие и прочные, что позволяет работать ка..
49.00₴
Виробник: ROSA Артикул: 4801549
Заготовки з МДФ і ДСП (шкатулки, підноси, основи для магнітів, комоди, рамки, фігурки) - призначені для обробно-декоративних робіт, в таких техніках як декупаж, розпис фарбами, контурами, покриття поталлю та іншими. Вироби досить водостійкі, легкі і міцні, що дозволяє працювати як дорослим, так і ді..
42.00₴
Виробник: ROSA Артикул: 4801532
Заготовки з МДФ та ДСП (скриньки, підноси, серветниці, основи для магінтів, комоди, рамки, фігурки) - призначені для оздоблювально-декоративних робіт, в таких техніках як декупаж, розпис фарбами, контурами, покриття поталлю та іншими. Вироби достатньо водостійкі, легкі та міцні, що дає можливість пр..
37.00₴