Меню
Your Cart

Новий рік

Товари для новорічних свят, різдва, святого Миколая.


Виробник: YES!Fun Артикул: 974263
Ротанговий вінок - міцна основа для декору, яка дозволяє створювати безліч прекрасних композицій і цілком може стати головною родзинкою інтер'єру...
86.00₴
Виробник: YES!Fun Артикул: 973526
Декоративна гілочка з червоними ягодами стане прекрасним доповненням до великого розмаїття святкових композицій. Має гармонійний вигляд у поєднанні з виробами з дерева, ротанга, джуту, бавовни. Такими гілочками можна прикрасити ялинку або різдвяні вінки, які традиційно розташовують на вхідних дверях..
25.00₴
Виробник: YES!Fun Артикул: 973524
Декоративна гілочка з червоними ягодами стане прекрасним доповненням до великого розмаїття святкових композицій. Має гармонійний вигляд у поєднанні з виробами з дерева, ротанга, джуту, бавовни. Такими гілочками можна прикрасити ялинку або різдвяні вінки, які традиційно розташовують на вхідних дверях..
24.00₴
Виробник: YES!Fun Артикул: 973523
Декоративна гілочка з червоними ягодами, що злегка зацукровані на поверхні, стане прекрасним доповненням до великого різноманіття святкових композицій. Гармонійно виглядає в поєднанні з виробами з дерева, ротангу, джуту, бавовни. Такими гілочками можно прикрасити гілочки ялинки або різдвяні вінки, щ..
13.00₴
Виробник: YES!Fun Артикул: 973490
Гілочки бавовни використовуються в декоративних композиціях, у флористиці, під час створення фруктових букетів, а також під час прикрашання ялинки в новорічний період. Розмір гілки: 68 см Склад: бавовняний оксамит, дріт Упаковка: полібег..
78.00₴
Виробник: YES!Fun Артикул: 973374
Электрогирлянда деревянная в форме елочек – прекрасное украшение как для новогодней хвои, так и для декора интерьера. Оригинальное исполнение гирлянды не оставит равнодушным ни детей, ни взрослых, а также добавит каждому дому нотки добра, уюта и душевности. Состав: дерево, электрический провод. Исто..
139.00₴
Виробник: YES!Fun Артикул: 801145
Електрогірлянди Новогодько (YES! Fun) використовується для прикрашання ялинок і є прекрасним декором інтер'єру напередодні новорічних свят. Кількість лампочок: 10 шт. 1 режим миготіння. Джерело живлення: батарейний блок; батарейки 2 х АА (не входять до комплекту). Довжина кабелю: 1.1 метра...
202.00₴
Виробник: ROSA Артикул: 4801584
Заготовки для декорирования - изготовлены из различных материалов (стекло, гипс, МДФ, дерево, пенопласт), позволят Вам создать неповторимые шедевры в разных техниках, таких как: Декупаж, Роспись, Позолота и ряда других интересных видах декорирования...
11.00₴
Виробник: ROSA Артикул: 4801549
Заготовки з МДФ і ДСП (шкатулки, підноси, основи для магнітів, комоди, рамки, фігурки) - призначені для обробно-декоративних робіт, в таких техніках як декупаж, розпис фарбами, контурами, покриття поталлю та іншими. Вироби досить водостійкі, легкі і міцні, що дозволяє працювати як дорослим, так і ді..
42.00₴
Виробник: ROSA Артикул: 4801511
Вироби з фанери можна задекорувати в різних техніках таких як Декупаж, Кракелюр, Мармурування, розпис фарбами та контурами, Мозаїка, Глазурування, Позолота та інше. Скриньки з фанери зручно використовувати для зберігання біжутерії, фамільних коштовностей, косметики, швейних приладдя та інших дрібних..
14.00₴
Виробник: ROSA Артикул: 4801532
Заготовки з МДФ та ДСП (скриньки, підноси, серветниці, основи для магінтів, комоди, рамки, фігурки) - призначені для оздоблювально-декоративних робіт, в таких техніках як декупаж, розпис фарбами, контурами, покриття поталлю та іншими. Вироби достатньо водостійкі, легкі та міцні, що дає можливість пр..
37.00₴
Виробник: ROSA Артикул: 48017801
Заготовка для декорування в різних техніках (декупаж, розпис фарбами, декоративними контурами, покриття поталлю, глазур'ю, лаками та ін.) Заготовка виготовлена за допомогою лазерного різання, має ідеально рівну кромку і правильну геометрію. На поверхню заготовки нанесене контурне гравірування...
63.00₴