Меню
Your Cart

Папір, картон, блокноти

Більше

Вибір художнього паперу залежить від техніки роботи і її призначення. Якісний матеріал зроблений з екологічно чистої сировини, довговічний і оптимально відповідає техніці, для якої призначений. Важливі показники, які потрібно враховувати при виборі:

• склад - якщо ви хочете, щоб робота прожила довге життя, вам потрібен папір з 100% целюлози, який не містить кислот, лігніну, відбілювачів та інших шкідливих хімічних речовин;

• щільність - особливо це важливо для роботи аквареллю: папір має витримувати воду і не жолобитися;

• фактура - це істотно для малюнка пастеллю: частинки барвника повинні добре затримуватися і не обсипатися; фактурна папір може мати різну зернистість (велике, середнє, дрібне зерно) і текстуру ( "шкаралупа", "полотно" ...);

• міцність і опір до стирання - це необхідно перш за все для гладкого креслярського паперу;

• і, звичайно, зручність і краса упаковки - це важливо для будь-якої творчої натури!

Наймаститіші виробники різних видів художнього паперу - італійська компанія

Fabriano, французька Canson, англійська Daler-Rowney. Дуже популярні і матеріали російського виробника "Гознак" - вони дешевші за європейські, і тому дуже гарні для навчання і тренування. Намагайтеся купувати для робіт матеріал перевірених виробників. Адже папір для художника - як поле для сіяча: в яку землю посієш, такий плід і виросте !?

Художній папір будь-якого виду та призначення можна не тільки придбати в наших магазинах, а й замовити з доставкою на сайті інтернет-магазину товарів для художників "Каркар". У нас є все (або майже): від маленьких блокнотів до листів А1, від недорогого крафт-паперу для начерків до супер-якісного для професійних робіт. Знайдеться матеріал для будь-якого виду творчості: для акварелі, пастелі, олії та акрилу, малюнка і креслення!

Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту