Меню
Your Cart

Клеї, лаки для позолоти

Більше

 

Виробник: Maimeri, Італія Артикул: 5816624
Прозрачный раствор, совершенно нейтральный, наилучший разбавитель для бронзовой или алюминиевой пудры, а также для любого другого пигмента. Легковоспламеняющееся...
168.00₴
Виробник: Maimeri, Італія Артикул: 5920758
Изготовлен на водно-акриловой основе, объединяет в себе два вида грунтов для золочения - левкас (меловой грунт) и полимент (грунт на основе болюса).Состав имеет очень высокий сухой остаток и поэтому для получения полируемого грунта достаточно 4-6 слоев. Не подогревается при нанесении. Очень быстро с..
398.00₴
Виробник: Divolo, Італія Артикул: PRT-01000
Лак покривний для позолоти Mecca Varnish Colourless – це прозоре фінішне покриття (також відоме як безбарвний шелачний лак), яке використовується в позолоті та інших декоративних мистецтвах для захисту та покращення зовнішнього вигляду сусального золота та срібла (справжнього чи імітації). Його тако..
1574.00₴
Виробник: Ferrario
Розчинник на спиртовій основі Diluent alcolico призначений для розведення мікстіона на спиртовій основі FERRARIO..
426.00₴
Виробник: Zecchi, Італія
Клей для поталі (мордан) Zecchi (Італія) - традиційний швидковисихаючий натуральний клей для приклеювання сусального золота та поталі. Клей для листових сусальних металів на основі лляної олії та скипидару для будь-якого типу поверхні. Накладати листове золото через 12 годин (час висихання). Підход..
232.00₴
Виробник: Zecchi, Італія Артикул: 3550
Лак Шелачний матовий Zecchi - Шелачний лак на спиртовій основі для золочення та реставраційних робіт. Розчин шеллачной смоли в етиловому спирті. Забезпечує захист поталі від впливу ультрафіолету, механічних впливів, вологи і окислення, надає додатковий блиск. Концентрований продукт, розбавляється сп..
593.00₴
Виробник: Borma Wachs
Суміш готових до використання натуральних смол із чудовою прозорістю. Ідеально підходить для фіксації та захисту воскової енкаустичної патини на необробленій деревині. При нанесенні проникає глибоко, ущільнюючи та розгладжуючи атласний ефект воску, перешкоджаючи за високих температур будь-якому виві..
400.00₴
Виробник: Kreul, Німеччіна Артикул: KR-99451
Специальный клей в карандаше с тонким наконечником (2-5 мм) для детальной прорисовки при окончательном оформлении изделия, а т.ж. для каллиграфии. На водной основе. Нажмите наконечником на бумагу и держите так, пока не появится клей. Проведите маркером в нужном месте изделия, наложите поверх листову..
202.00₴
Виробник: Kreul, Германия Артикул: KR-18160
Маркер із маскувальною гумою "Solo Goya" від Kreul. Призначений для створення резервів, «масок» під час роботи чорнилом, аквареллю, розведеного гуашю, тушю й іншими рідкими фарбами. Наповнення — маскувальна гума, що відшаровується на основі латексу. Її можна наносити на папір, картон, дерево та інші..
199.00₴
Показано з 1 по 25 із 25 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту