Меню
Your Cart

Мозаїка

Більше

Мозаїка (від латинського musivum - буквально "посвячене музам") - стародавнє мистецтво, яке зараз переживає новий сплеск популярності. Все тому що художня мозаїка - мистецтво ефектне і при цьому не дуже складне: її нескладно укладати, нею можна облицьовувати криволінійні поверхні. Особливо хороша скляна мозаїка: вона дає гладке покриття без пір (що витримує постійну підвищену вологість), у неї відмінна зносостійкість, жароміцність і морозостійкість, а ще скло легко миється, не вигоряє на сонці і не вступає в реакції з будь-якими хімічними речовинами. І практичність – не єдина її перевага: у скляної мозаїки – завидна різноманітність колірних рішень.

За допомогою цього мистецтва звичайні непримітні предмети можна перетворити на унікальні твори: прикрасити дзеркала, годинники, шкатулки, рамки для фото, горщики для квітів, посуд, стільниці, столики та безліч інших предметів побуту. Її можна використовувати у створенні прикрас, в оформленні будинку та саду, і навіть ванних кімнат, басейнів, саун – вона ж не боїться вологи.

Магазин художніх матеріалів "Каркар" пропонує різні види мозаїки, клей та інструменти – все, що знадобиться для цього найцікавішого виду творчості.


Виробник: Folia Артикул: 55021
Прозрачный универсальный клей для твердых поверхностей. Так же используется как прозрачный контур...
265.00₴
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту