Меню
Your Cart

Декорування

Більше

Світ навколо нас явно потребує того, щоб ми його прикрасили та покращили. Перетворити на справжній витвір мистецтва за бажання можна будь-який предмет: розписати стіни та меблі в квартирі, дати нове "обличчя" предметам інтер'єру та пожвавити обстановку незвичайними штучками... Навіть власне тіло можна зробити об'єктом декорування!

Щоб зробити творчість людини з навколишнім середовищем максимально яскравою і при цьому безпечною для цього середовища, художня індустрія винайшла безліч дивовижних матеріалів. Нешкідливі грими та фарби для боді-арту, чарівні фарби для мармурування, розписи по склу та розпису по тканині, нетоксичні бейці-морилки для дерева без запаху, найрізноманітніші папери та лаки для декупажу, оригінальні наклейки, штампи та трафарети, яскраві ємалі та пасти , міцні лаки, гелі та глазурі..

. Сьогодні можна експериментувати із будь-якими поверхнями! Давайте терміново рятувати світ за допомогою краси, а в цьому обов'язково допоможуть магазини "Каркар" та наш інтернет-магазин товарів для художників.


Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту