Меню
Your Cart

Література

Виробник: МИФ Арт Артикул: К3-00017805
Меловой леттеринг - на волне популярности. Он повсюду: в бутиках и кафе, на Etsy и Pinterest, в дизайне канцелярских товаров и декоре дома. Мечтаете научиться красиво писать и рисовать классные шрифтовые композиции? Популярный блогер и звезда Etsy Валери Маккихан, чьи работы публиковались в журналах..
435.00₴
Виробник: Наш Час
Кінець ХІХ - початок ХХ століття. Напередодні воєн і трагедій особливо принадно сяють фарби полотна «Прекрасна епоха» європейської цивілізації, і так ярок вплетений в її тканину малюнок міста - будуємого, зростаючого, квітучого Києва, в якому вирує життя, частково втілюючись в рукотворної краси мист..
3250.00₴
Виробник: МИФ Арт
Одне з головних переваг цієї книги - багатий художній досвід її автора. Аніта Хёрскенс наочно і дуже доступно пояснює всі нюанси малювання акриловими фарбами. Фішки книги: - Яскрава, красива і надихаюча книга з неймовірними ілюстраціями. - У книзі викладено особливості роботи з матеріалами і інстр..
695.00₴
Виробник: МИФ Арт
У цій чудовій книзі, наповненою світлом і життям, Джин Хейнс ділиться з читачем своїм коханням до акварелі. Вона назавжди змінить ваше уявлення про цей матеріал і про образотворче мистецтво в цілому. Ви знову і знову будете повертатися до сторінок цього захоплюючого посібника за натхненням. Джин Хе..
525.00₴
Виробник: МИФ Арт
Ця розфарбовка включає двадцять робіт майстрів імпресіонізму, такі як «Дахи в снігу» Кайботта, «Танцівниці в барі» Дега, «Ваза з півоніями» Мане. Для кожної картини є коротка передісторія, кольорова ілюстрація картини, докладний опис фарб і окремий лист для розфарбовування за номерами. Фарби та пе..
430.00₴
Виробник: МИФ Арт
Ця розфарбовка для дорослих включає в себе двадцять робіт майстрів імпресіонізму, такі як «Регата в Аржантеї» Моне, «Гондола» Ренуара, «Зоряна ніч» Ван Гога. Для кожної картини є коротка передісторія, кольорова ілюстрація картини, докладний опис фарб і окремий лист для розфарбовування за номерами. Ф..
430.00₴
Чи знаєте ви, що навіть 10 хвилин занять малюванням в день наповнюють життя радістю, допомагають зняти стрес, розвивають пам'ять, уяву і логіку? Надихаюче керівництво художника Денні Грегорі зробить творчість частиною вашого життя, навіть якщо ви дуже зайняті і часу не вистачає взагалі ні на що. До ..
294.00₴
Виробник: МИФ Арт Артикул: К3-00017808
Продолжение книги Джонсон "Артбук" о том, как уловить и запечатлеть самые важные моменты на страницах дневника в словах и картинках. Есть в скетчах - быстрых зарисовках - что-то непосредственное, личное и притягательное. Здесь, в отличие от рисования по фото или по памяти, все, что вокруг, вносит в ..
555.00₴
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту