Меню
Your Cart

Декупаж

Декупаж (від французького decouper – вирізати) – мистецтво декорування та оформлення виробів з використанням декупажних карток та серветок. Ще десяток років тому в Україні про нього чули мало хто, а сьогодні він перетворився на "писк моди", а для багатьох майстринь – на справжню пристрасть. І не дивно, що він такий популярний: декупаж дає можливість будь-кому відчути себе художником, навіть якщо у вас немає жодних навичок малювання. А недосвідчена людина і не скаже, що перед нею аплікація із серветки: декупаж виглядає як розпис, а із застосуванням різних ефектів на кшталт кракелюру – і зовсім як антикварна цінність.

За допомогою цієї вишуканої техніки можна "оживити" звичні предмети меблів, декор одягу та аксесуарів, навіть стіни. Ви зможете декорувати будь-які поверхні – скло, кераміку, дерево, тканину, шкіру тощо. Тільки бажано, щоб вони були однотонними і світлими: малюнок має бути добре видно. Другий, не менш популярний напрямок у декупажі – створення окремих творів, наприклад, розкішних інтер'єрних панно. В обох випадках витрат часу та грошей небагато, а результат тішить око. І одразу вирішене вічне питання з пошуком подарунків для рідних та друзів!

Щоб зовнішній вигляд ваших виробів зачаровував, а не викликав подив, краще використовувати інструменти та професійні матеріали для декорування.

У магазині художніх матеріалів "Каркар" є все для декупажу та декору. Не бійтеся запитувати, ми завжди раді допомогти!


Виробник: Таир Артикул: TD25A4-00820
Декупаж (фр. Découper - вирізати) - техніка декорування вирізками з паперу. У техніці "декупаж" декорують вироби з дерева, скла, кераміки, ялинкові прикраси, сумки, взуття, меблі та інше.Декупажні карти ТАИР підходять для новачків, так як найбільш прості у використанні. Ідеально підходять для деку..
40.00₴
Показано з 1 по 40 із 40 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту