Меню
Your Cart

Оплата та доставка

Доставка товару по Києву за тарифами таксі.
Мінімальне замовленння 250 грн.
Самостійно в Києві замовлення можна забрати на станціЇ метро Контрактова Площа в нашому магазині. Магазин Каркар знаходиться за адресою вул. Костянтинівська 24 (Подивитися на мапі Google).
Доставка Укрпоштою та Новою Поштою . Вартість доставки Ви оплачуєте самі при отриманні з доплатою за пересилку Ваших грошей на нашу адресу. Відразу після відправки товару ми повідомимо Вам номер вашої посилки. На спеціальній сторінці Укрпошти (посилання) та Нової Пошти (посилання) Ви зможете відслідкувати її переміщення. Звертаємо Вашу увагу, що терміни зберігання товару на Укрпошті та на Новій Пошті 5 робочих днів, перевищення цього терміну оплачує покупець, тому 
будь ласка, погоджуйте дату відправки товару з менеджером інтернет-магазину. Так само просимо перевіряти
цілісність товару, особливо полотен, при отриманні на Укрпошті та Новій Пошті, і в разі невідповідності  повідомляти про це відразу 
менеджеру інтернет магазину по тел: (066) 086-72-13. Інакше ми повернення не приймаємо. 

Є деякі обмеження на товар відправлений поштою взимку або в холодну пору року. Наприклад, фацетні лаки, акрил і фактури не можна морозити, так що відправляти їх можна тільки в теплу пору року. Фарби на сольвенті і маслі, контури морозу не бояться. Якщо ви проживаєте в регіоні, в якому можливі заморозки на момент замовлення, врахуйте це.

У магазинах Каркар існують знижки та дисконтні картки:Для членів Спілки художників України - 10%, з пред'явленням посвідчення.
Для студентів - 5% у всіх магазинах Каркар по пред'явленню студентського посвідчення.
При купівлі товару одним чеком на суму від 400 грн видається дисконтна накопичувальна картка.
3% - коли сума покупок досягне 1000 грн,
5% - від 3000 грн ,
7% - від 5000 грн,
10% - від 7000 грн.
Ціни інтернет-магазину можуть відрізнятися від цін в інших магазинах Каркар.

Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту