Меню
Your Cart

Блог RSS стрічка

03 Jun Представляємо Вам нові пензлі для акварельного живопису ROSA!
0 43
Шановні друзі,  зустрічайте новинку  для акварельного живопису – пензлі з натурального волосу білки та мікс білки/синтетики ROSA!Це традиційні класичні  пензлі для акварелі до яких звикла рука професійних художників- акварелістів. 2 нові серії професійних акварельних пензлів ROSA на короткій ручці представлені у класичній круглій формі волосу. Така..
27 Jun Чим розводити акрилові фарби? Як не дати засохнути акриловій фарбі?
Anna 0 1794
    Спочатку ви повинні розуміту одну важливу річ – якщо акрилова фарба засохла(стала твердою), то її вже ні чим не врятувати, можно сміливо викидати. Тож уважно слідкуємо за своїми фарбами, щоб вони були завжди закриті, довго не залишаємо відкриті, бо на повітрі акрил застигає і стає не зворотнім процес засихання.     А ось якщо треба розвести гус..
14 Jun Папір та картон для дизайну.
0 1246
Папір для дизайну Tintedpaper , фірми Folia 130 г/м2    Художній магазин «Каркар», містить неймовірну кількість цікавих, різноманітних матеріалів, які виступають чудовою підмогою, як професійним художникам так і творчім особистостям загалом. В даній статті, поговоримо про папір та картон для дизайну, їхні різновиди, відмінності та властивості. Озна..
08 Feb Шановні клієнти! В Каркарі поповнення універсальних зручних полотен економ-варіанту від бренду 4Art.
dev 0 1053
Щільність полотна: 280г/м2Фактура: дрібне зерноГрунт: акриловийМодуль: сосна  Підрамники  виготовляються з модуля №00 (15*25мм) та №0 (15*35мм) залежно від розміру.Галерейна натяжкаТип пакування: захисна плівка.    Властивості та універсальність акрилового грунту дозволяє використовувати даний продукт для навчання  та розпису художніми акриловими ф..
31 Jan Фарби для друку та допоміжні матеріали для графічних технік.
dev 0 2033
    Коли основа для друку готова, папір обрано — час переходити до вибору фарби. В магазині Каркар Ви можете обрати як професійні фарби для друку, так і доступні аналоги.                                                                                                                        Протравлена металева пластина; глибокий друк    Фарба для ..
20 Jan Папір для друкованих графічних технік. Альтернативи.
dev 0 1387
    Продовжуючи пізнавати неймовірний світ графічних, друкованих технік, хотілося б приділити особливу увагу вибору, напевно, найважливішого з матеріалів — паперу. В попередній статті були розглянуті види професійного паперу для друку. Ознайомитись з інформацією Ви можете за посиланням . В даній статті будуть описані альтернативи, які не уступають ..
18 Sep Купуйте українське! Якісний бюджетний папір «Рутенія».
dev 0 412
   Сьогодні ми поговоримо з вами про найбюджетніший папір для акварелі «Рутенія». Це український бренд, який виготовляє папір зі 100% целюлози. У лінійці доступні розміри від найбільшого А1 до стандартного альбомного формату А4. За щільністю папір є трьох видів: 150, 200 та 250г/м2. Всі три види ми сьогодні розглянемо з вами поближче, оцінимо їхні ..
16 Sep Лаки для різних видів художніх фарб
0 3624
    З роками бруд та пил прилипатимуть до лаку, а не до фарби,це також одночасно захисна функція лаку. Коли настане час, сам лак можна зняти, а картину знову покрити лаком, щоб вона виглядала,як нова. Але слід пам’ятати про таку особливість, іноді ваша картина місцями тьмяніє, зазвичай це відбувається в процесі «просідання» фарби у грунт,  і дуже л..
11 Jul Види паперу для відбитків
dev 0 1082
    Коли бачиш великі полиці з різними видами паперу…..завжди виникає питання. як не заплутатись в цьому різноманітті  і підібрати найкращий матеріал.  Питання яке потребує простого і влучного рішення. В наш час кількість різновидів паперу, що  доступний в сучасному світі –вражає, та нема виправдань щоб не використовувати папір як головний елемент ..
Показано з 1 по 9 із 185 (21 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту