Menu
Your Cart

Матеріали для акварельного, пастельного та гуашевого живопису

Виробник: Maimeri, Италия Артикул: 5816610
Прозора рідина для захисту малюнка, збільшує адгезію до поверхні. Склад: мастична хіосська смола і кетонова смола (10%), етілацетатний спирт, пластифікатор. Фіксатив наноситься невеликими порціями за допомогою розпилювача або аерографа. Ємність з фіксатівом необхідно тримати щільно закритою...
173.00₴
Виробник: Renesans Артикул: RGUMAAR1
Гуміарабік сухий, 100г., Renesans - сухий білий порошок з легким жовтуватим відтінком аравійської камеді. Один з найбільш важливих матеріалів при реставрації, а також використовується для приготування твореного золота, акварелі та гуаші. Властивості: абсолютно чистий, без добавок. Після висихання мо..
125.00₴
Виробник: Renesans Артикул: RENFISPR
Склад: безбарвна синтетична живиця і розчинники. Використовується: для збільшення блиску фарб і не розтирання пастелі, олівця, вугілля і фарб виконаних на водній основі...
296.00₴
Виробник: Renesans Артикул: RENMASKOL50
Застосовується для маскування поверхонь, на які не потрібно наносити малюнки...
103.00₴
Виробник: Renesans Артикул: К3-00010931
МЕДІУМ ДЛЯ ГУАШІ - Зменшує липкість гуаші та покращує її блиск і шовковистість..
170.00₴
Виробник: Renesans Артикул: RENARABG
РІДКИЙ ГУММІАРАБІК- БЛІДО-КОРИЧНЕВА РІДИНА, ЯКА ЗБІЛЬШУЄ БЛИСК І ПРОЗОРІСТЬ АКВАРЕЛЬНИХ ТА ГУАШЕВИХ ФАРБ...
88.00₴
Виробник: Winsor & Newton Артикул: 3119758
Високоякісний медіум текстурний для акварелі і гуаші Winsor Aquapasto (60ml) в зручному тубі. Використовується для створення текстурного ефекту в акварельному живописі та гуаші. Медіум має прозору густу гелеобразну консистенцію, зручно наноситься на будь-яку поверхню, легко і плавно змішується з фар..
302.00₴
Використовується для закріплення робіт, виконаних карадашом, вугіллям або пастеллю...
166.00₴
Виробник: Pebeo Артикул: P-033101
Маркер с маскирующей резиной "Drawing Gum" наконечник 0,7мм предназначен для создания резервов, «масок» при работе чернилами, акварелью, разведённой гуашью, тушью и другими жидкими красками. Заполнен маркер Drawing Gum - это маскировочная отслаивающаяся резина на основе латекса. Её можно наносить на..
174.00₴
Медиум акварельный на основе гуммиарабика серии «Белые Ночи» предназначен для разведения акварельных красок. При его использовании увеличивается яркость и разнесения краски, увеличивается время высыхания. Медиум может использоваться как в чистом виде, так и разбавленный водой. Способ примене..
124.00₴
Показано з 1 по 18 із 18 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту