Menu
Your Cart

UHU

Виробник: UHU Артикул: 46825
Добре підходить для ремонту подряпин, відколів і пошкоджень ванн, раковин, вихідних тізерів і т. д Стійких до гарячої води, звичайним побутовим миючим засобам, а також розведеним лугів. Термостійкість від -20 до + 90 ° С..
235.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU48910
- удаляет бумажные этикетки. - прост в использовании, быстро и чисто. - с кистью аппликатором в колпачке...
203.00₴
Виробник: UHU Артикул: 45590
-универсальное решение для фиксации металлических резьбовых соединений -предотвращает вибрации и ослабляет удары -заполнение зазора помогает избегать заклинивания -съемный с инструментами..
223.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU40373
Универсальный прозрачный клей UHU Allplast на основе акрилэстера для большинства видов пластика. Пригоден для профессионального использования, хозяйственных и ремонтных работ, моделирования. Назначение: - склеивает почти все виды пластика между собой и в сочетании с другими материалами - металлом, ..
68.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU48560
Клей для дерева UHU Holzleim COLL Original Идеальный клей для работ по дереву с высокой прочностью схватывания. Клей белого цвета, после высыхания - прозрачный. Может применяться на наклонных поверхностях. Не устойчив к ацетону и нитрорастворителям. Минимальная рабочая температура +6°С. Расход клея:..
95.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU80
Клей-карандаш UHU Stic Magic позволяет контролировать распределение клея по поверхности, оставляя клеящий слой бордового оттенка, который при высыхании обесцвечивается. Отличительная особенность - уникальный завинчивающийся колпачок, надежно предохраняющий клей от высыхания в течение трех лет. Обе..
50.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU47335
Клей-гель UHU Creativ для фиксации мозаичных плиток из камня, стекла, керамики, зеркал практически на любой поверхности. Гелеобразная консистенция предотвращает растекание клея по поверхности и обеспечивает его аккуратное нанесение. При высыхании становится прозрачным...
92.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU47330
Швидкозастигаючий клей UHU Креатив Пластик та Мініатюри має високу клейову здатність та підходить для всіх видів творчих робіт з використання основних видів пластику, у тому числі в комбінації з іншими матеріалами. Ідеальний для створення колажів, штучних квітів, художніх мініатюр, пейзажів, ґудзикі..
89.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU47185
Швидкозастигаючий клей UHU Креатив «Для пінополістиролу та фольги» призначений для склеювання матеріалів з чутливими поверхнями, такими як стиропор, целофан, металева (алюмінієва) фольга, поліестерова або ПВХ-фольга, пінопласт між собою і в поєднанні з іншими матеріалами. Спеціально розроблена форму..
89.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU46655
Спеціальний клей для ремонту і склеювання м'якого пластику.- Швидке склеювання- Стійкий до УФ-випромінювання..
203.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU46685
Прозрачный быстросхватывающий клей UHU Glas для стекла и хрусталя. Устойчив к ультрафиолетовым лучам, маслам, неконцентрированным кислотам и щелочам, выдерживает температуру до +125С. Склеенное стекло можно мыть в посудомоечной машине. Назначение: - предназначен для склеивания стёкол, а также стекл..
137.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU40806
UHU Alleskleber – це універсальний та кристально прозорий клей на основі синтетичної смоли. Чудово підходить для широкого кола застосування в домашніх умовах, в школі та в офісі, для моделювання, праці та творчості. Склеює більшість матеріалів швидко та міцно. При з’єднанні – є час на коригування, н..
23.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU43435
Універсальний прозорий клей-гель UHU Alleskleber Extra Gel на основі синтетичної смоли для дому, офісу, творчих робіт і т.д. Желеподібна консистенція запобігає розтіканню клею, завдяки чому він ідеально підходить для вертикальних поверхонь...
47.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU37
Клей-олівець UHU Stic легко наноситься і розподіляється по поверхні, залишаючи тонкий і рівний клейовий шар, що дозволяє витрачати його економічно. Не деформує папір. Особливість клею - загвинчуваний ковпачок, який надійно захищає клей від висихання протягом трьох років.Канцелярський клей-олівець..
24.00₴
Показано з 1 по 15 із 15 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту