Меню
Your Cart

UHU

Виробник: UHU Артикул: 46825
Добре підходить для ремонту подряпин, відколів і пошкоджень ванн, раковин, вихідних тізерів і т. д Стійких до гарячої води, звичайним побутовим миючим засобам, а також розведеним лугів. Термостійкість від -20 до + 90 ° С..
235.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU48910
- удаляет бумажные этикетки. - прост в использовании, быстро и чисто. - с кистью аппликатором в колпачке...
203.00₴
Виробник: UHU Артикул: 45590
-универсальное решение для фиксации металлических резьбовых соединений -предотвращает вибрации и ослабляет удары -заполнение зазора помогает избегать заклинивания -съемный с инструментами..
223.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU80
Клей-карандаш UHU Stic Magic позволяет контролировать распределение клея по поверхности, оставляя клеящий слой бордового оттенка, который при высыхании обесцвечивается. Отличительная особенность - уникальный завинчивающийся колпачок, надежно предохраняющий клей от высыхания в течение трех лет. Обе..
50.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU40381
Двухкомпонентная эпоксидная смола для быстрого и надежного склеивания, не содержит сольвентов. Создает высокопрочное клеевое соединение при склеивании практически любых твердых материалов. Рабочее время – 5 минут. Первичное затвердевание происходит через 20 минут. После полной полимеризации максимал..
238.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU46670
Термостойкий клей-гель для металла UHU Metall, применимый для склеивания различными методами. Назначение: - в первую очередь клей предназначен для металла и металлических сплавов (сталь, алюминий). Также склеивает металлы с деревом, стеклом, кожей, резиной и другими синтетическими материалами. Не п..
81.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU46655
Спеціальний клей для ремонту і склеювання м'якого пластику.- Швидке склеювання- Стійкий до УФ-випромінювання..
206.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU46685
Прозрачный быстросхватывающий клей UHU Glas для стекла и хрусталя. Устойчив к ультрафиолетовым лучам, маслам, неконцентрированным кислотам и щелочам, выдерживает температуру до +125С. Склеенное стекло можно мыть в посудомоечной машине. Назначение: - предназначен для склеивания стёкол, а также стекл..
137.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU40806
UHU Alleskleber – це універсальний та кристально прозорий клей на основі синтетичної смоли. Чудово підходить для широкого кола застосування в домашніх умовах, в школі та в офісі, для моделювання, праці та творчості. Склеює більшість матеріалів швидко та міцно. При з’єднанні – є час на коригування, н..
23.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU46960
UHU Super Strong & Safe сочетает лучшие свойства универсального, контактного и секундного клея. Состоит частично из цианоакрилата, что придаёт ему особые свойства: в течение нескольких секунд (минут) надёжно склеивает большинство материалов и обеспечивает возможность коррекции. Гелеобразная консисте..
126.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU43435
Універсальний прозорий клей-гель UHU Alleskleber Extra Gel на основі синтетичної смоли для дому, офісу, творчих робіт і т.д. Желеподібна консистенція запобігає розтіканню клею, завдяки чому він ідеально підходить для вертикальних поверхонь...
47.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU39125
Фіксуючі подушечки UHU Patafix призначені для тимчасового кріплення паперу, постерів, календарів та інших неважких предметів.Ідеальний засіб для презентацій.Легко і надійно кріпляться практично до будь-якого матеріалу (дерево, шпалери, штукатурка, скло, метал, пластик, фарфор та інші) і так сам..
67.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU40660
UHU patafix Homedeco – зручна та міцна допомога декораторам. Міцні, знімні та багаторазові фіксуючі подушечки для кріплення прикрас та аксесуарів вагою до 2 кг (в оптимальних умовах застосування) практично на всіх поверхнях. Продукт пройшов дерматологічні випробування...
84.00₴
Виробник: UHU Артикул: UHU37
Клей-олівець UHU Stic легко наноситься і розподіляється по поверхні, залишаючи тонкий і рівний клейовий шар, що дозволяє витрачати його економічно. Не деформує папір. Особливість клею - загвинчуваний ковпачок, який надійно захищає клей від висихання протягом трьох років.Канцелярський клей-олівець..
24.00₴
Показано з 1 по 17 із 17 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту