Меню
Your Cart

Пензлі, мастихіни, спонж RSS стрічка

23 Dec ПЕНЗЛИКИ З РЕЗЕРВУАРОМ. ПЕРЕВАГИ ТА ЇХ НЕОБХІДНІСТЬ, ПРАВИЛА ВИБОРУ.
dev 0 1148
    Цікаво знати: Водяні пензлики придумали в Японії кілька років тому і нещодавно вони стали дуже популярними по всьому світу. Ч. Танака (Chihiro Tanaka) каліграф та аквареліст, якому належать права винахідника водних пензликів, одного разу вирішив очистити контейнер від чорнила, яке спочатку там знаходилося і наповнив його водою і це стало відкри..
22 Nov Пензлі з резервуаром: які є і чим відрізняються
dev 0 956
    Якщо ви слідкуєте за новинками матеріалів для митців , стежите за надзвичайно популярними арт блогерами, швидше за все, ви бачили деяких акварелістів, які користуються пензлем з резервуаром.    Ці пензлі з’явились відносно нещодавно  у світі художніх матеріалів, особливо у порівнянні зі стандартним пензлем для акварелі, якими користуються на пр..
18 Jul Зустрічайте визнані найкращими в світі  пензлі DaVinci !
0 1654
  Найочікуваніший тренд серед пензлів-пензлі daVinci (Нюрнберг) вже в магазині КАРКАР на Ярославській, 24/26 та в інтернет-магазині.Пензлі daVinci визнані у всьому світі. І це, безсумнівно, заслужена оцінка, адже виробництво високоякісної продукції daVinci є результатом кропіткої роботи з матеріалами виняткової якості на основі досвіду багатьо..
03 Apr Анатомія ідеального пензля
0 2852
Якщо ви вмієте правильно підбирати матеріали для своїх робіт, вважайте, що  половина справи вже зроблено. Художник і без того людина емоційна, щоб дратуватися на дрібниці: будь-то неслухняний кінчик пензля або аркуш паперу, що постійно відклеюється. Матеріали, які ви використовуєте, повинні допомагати вам у творчості і надихати. Сьогодні поговор..
22 Aug Огляд синтетичних пензлів, а також пензлів спеціального призначення.
0 3347
Огляд синтетичних пензлів, а також пензлів спеціального призначення. Пропоную вашій увазі огляд синтетичних пензлів для акварелі, а також деяких пензлів спеціального призначення.Коли синтетичні пензлі лише з’явились, вони не відрізнялись високою якістю, але з розвитком технологій виробники художніх матеріалів отримали змогу настільки як..
16 Aug Огляд круглих пензлів з білки різних виробників.
0 3115
Огляд круглих пензлів з білки різних виробників.Пензлі з білки, для акварельного живопису вважаються одними з найкращих. Вони м'які і еластичні. Добре підходять для багатошарового живопису лесировками тому що м'який ворс не розмиває ніжній шар фарби.Пропоную вашій увазі порівняльний огляд круглих пензлів з білки від різних виробників. Для о..
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту