Огляд акварельних маркерів Ecoline Brush Pen, Royal Talens.

 

Сьогодні я хочу поділитись враженнями від акварельних маркерів Ecoline Brush Pen. Мені на тестування дістався набір 5 кольорів. Також існує набір з 10 кольорів і велика палітра кольорів, що продаються окремо по одному.

Почати потрібно з того, що це не стільки водорозчинні маркери, скільки акварель в маркерах. По відчуттям вони як мокрий пензлик (при натисканні на папері лишається вологий слід). Якщо маркер змалювався, його можна заправити рідкою аквареллю Ecoline (продається в баночках), що є надзвичайно зручним. Всі кольори співпадають. Якщо кінчик пензлика розкуйовджиться, його можна перевернути і використовувати далі. Корпус дуже міцний і якісно зроблений, ковпачок закривається щільно і виглядає надійно. Це робить маркери майже вічними.

Якщо вам випадала нагода користуватися рідкою аквареллю Ecoline, то звернули увагу на те, яка вона надзвичайно яскрава. Маркери теж мають дуже насичені, яскраві кольори. Там немає такої кількості світлих і пастельних кольорів, як у звичайних спиртових чи фломастерів на водній основі. Але маркери Ecoline дуже гарно розмиваються водою і змішуються між собою. З п'яти кольорів в маленькому наборі можна змішати необхідний мінімум для скетчінга в місті. Фетровий гнучкий кінчик дає змогу провести і тонку лінію, і залити площину. Але до нього треба звикнути. Також варто зазначити, що пензлик доволі жорсткий і якщо довго малювати в одному місці, можна подряпати папір.

У виробника, окрім кольорових маркерів, є ще й блендер. Це такий прозорий маркер, що призначений для змішування та розведення кольорів. Але я використовувала waterbrush, тобто пензлик з резервуаром з водою. Він чудово впорався.

Також можна помалювати брашпенами на палітрі і змішувати кольори там. Теж чудово працює. Але потрібно чекати коли малюнок висохне перш ніж малювати контури. Також потрібно пам’ятати що це акварель, тому вона не водостійка і після висихання її теж можна розмити.

 

На цій замальовці я спочатку зафарбувала темні ділянки жовтим і холодним червоним, що дало алий, а потім розтягнула все пензликом з водою і вийшли світлі ділянки. Потім коли все висохло додала лінії чорним. Тіні “протягнула” водяним пензлем. Вийшло доволі швидко і яскраво.

Тут я спробувала земітувати умови малювання в місті. Кольори змішувала на політрі, окрім чорного. Малювала в такому порядку: спочатку заливки, потім лінії, потім де-не-де розмила чорний водою і вийшли цікаві розливи.

В якості висновку хочу сказати, що ці брашпени (як і будь-які маркери) навряд чи стануть вашим основним інструментом, але вони точно стануть чудовим подарунком для тих, хто займається каліграфією, адже рідка акварель подається рівномірно, кінчик товстий, гнучкий, його легко контролювати і можна отримати безперервну різну за товщиною лінію. Також, я впевнена, вони чудово підійдуть для скетчінга, фешн ілюстрації, для різних декоративних технік. Ними можна фарбувати штампи і робити кольорові відбитки при оформленні листівок, скрапбуків і щоденників, робити монотипію. Межою є лише ваша фантазія.

Приємного малювання!

Спеціально для karkar.com.ua


Анастасія Шукевич, ілюстратор фрілансер

Skype: mahasitha
Instagram: mahasitha
Behance: mahasitha