Меню
Your Cart

Графіка RSS стрічка

23 May Крейдяні маркери
dev 0 1438
    Малювання крейдою – це цікаво та не лише тільки для дітей  і це ми зараз доведемо! Наповнені рідкою крейдою маркери перетворюють практично будь-яку непористу та гладку поверхню на «майданчик» для творчості. Яскраві непрозорі відтінки виглядають ефектно на темних крейдових дошках. Тим не менш, крейдяні маркери також надають практично нескінченні..
28 Jan Огляд лінерів
0 843
Marvy Uchida For Drawing японська ручка - мультилайнер.  Ідеальна для скетчів, коміксів, і манги. Для художників і дизайнерів.  Ручка має такі властивості: з нетоксичним безкислотним чорнилом,світлостійка архівного якості. Ідеальна для скетчів, коміксів, і манги, для художників і дизайнерів. Представлена ​​в чорному кольорі з товщиною лінії 0,03 мм..
30 Nov Чому маркери продають в наборах?
0 1670
   Замальовки, скетчі, фешн-скетчи тощо та цілий арсенал МАРКЕРІВ! Але на полицях арт-магазину їх безліч - вони поодинці і в наборах (по три, по чотири, по шість, 24 тощо), розкладені на спеціальних поличках по покольоровій гаммі. Їх таке різномаїття!!!Виникає доречне запитання: ЧОМУ МАРКЕРИ в наборах?!!Відповідь коротка: Все для ..
20 Aug Все що треба знати про рапідографи Ristor.
0 2575
Рапідограф, улюблений інструмент архітекторів, ілюстраторів, інженерів та багатьох професіоналів, яким важлива якість, зручність та легкість. Загальна інформація про них розкриває нам інструмент за допомогою якого можливо виконати чіткі, рівні лінії, що зберігають одну товщину на всьому проміжку нанесення.Прототипом його рахується рейс..
19 Jul Спробуйте найкращий гаджет для витонченного мистецтва.
0 966
Вже В КАРКАРІ високоякісні рапідографи Rystor.Rapidograf Rystor найкращий аксесуар для студентів, учнів, інженерів, архітекторів, картографів, митців-графіків тощо, що забезпечить відмінний результат робіт. Стане в нагоді для креслення, малювання та письма і навіть для beauty-індустрії для художніх візерунків при розписуванні нігтів. Викори..
13 Jul Тестирование и описание свойств популярных ручек и линеров
0 5018
Тестирование и описание свойств популярных ручек и линеровСовременные материалы для графики сделали это искусство более мобильным и доступным. Ручки, маркеры - универсальные материалы, с помощью которых можно расписать даже автомобиль.Гелевые ручки Гелевые ручки - современный вариант чернильной ручки не только черного или синего, но..
07 May Тестирование акварельных маркеров нескольких видов
0 3176
Тестирование акварельных маркеров Мне бы их в ту последнюю ночь перед просмотром, - подумала я, услышав про акварельные маркеры. Времени в конце семестра всегда катастрофически не хватает, а тут ещё мало того, что пишешь проект акварелью, так и акварельным же шрифтом его надо подписать впридачу. Но я не стала себя "грызть" за очер..
23 Feb Фломастери чи маркери? І якщо маркери, то які?
0 10544
Фломастери чи маркери? І якщо маркери, то які? Конструкції маркера і фломастера багато в чому схожі. На побутовому рівні прийнято вважати, що те, чим малюють - це фломастер, а для практичного використання, наприклад,  виділити частину тексту або підписати компакт-диск, використовується маркер. Проте, якщо мова йде про інструмент д..
02 Feb Починаємо малювати маркерами
0 6167
Починаємо малювати маркерамиЦей урок буде присвячений технічним особливостям роботи з маркерами. Він буде особливо корисним для тих, хто ще тільки думає придбати їх, а також тим ілюстраторам, які тривалий час не користувалися маркерами, не знають про новинки і зараз знаходяться в пошуках поради по роботі з ними.Сучасні маркери займають..
Показано з 1 по 9 із 32 (4 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту