Малюючи оголену натуру, в мене сформувався особистий сет з улюблених матеріалів. Вони щоденно під рукою - зручні та максимально функціональні.  • Акварельно-графітні олівці Graphitone від Derwent, Ці олівці настільки жирні і насичені тоном, що працювати з ними справжнє задоволення, до того ж вони дуже гарно розмиваються та навіть змішуються з аквареллю і китайською тушшю.
  • Рідка китайська туш від D.K.Art & Craft надихнула мене на експерименти - я почала змішувати іі з іншими матеріалами шукати нетрадиційне використання. Відчуваю й досі себе посеред неосяжного поля для моїх експериментів. 


  • Наразі додала то туші деякі кольори акварелі в тубах від rosa наприклад виноградна чорна та капут мортуум. Тушь на відміну від акварелі має крупніший пігмент і виходять дуже цікаві ефекти за рахунок цього.

    Чорні лінії я наношу китайською рідкою тушшю D.K.Art & Craft
  • пензель даггер від Rosa з синтетичного ворсу,  не дивлячись, що синтетика не погано набирає і тримає воду.  • І найголовніше - це папір toned colour mix від royal talens. Папір щільністю 180 гр має приємну текстуру в невеликий рубчик не гладкий не дуже пресований. При цьому дозволяє робити акварельні заливки з невеликою кількістю води і пошарово також. Звичайно при такий щільності до а-ля прима не розженешся, але ж приємна несподіванка. Папір продається тонованим в двох варіантах: холодні, та теплі кольори. Дуже красиві і насичені.
І наостанок, так матеріали мусять бути якісними. Не бійтеся експериментувати і зовсім скоро ви знайдете свої ідеальні матеріали, за допомогою яких створите свій шедевр.

 

 

 

Наталі Загорі

Інстаграм @zagorynatali

Facebook natali.zagory