Меню
Your Cart

Пензлі, мастихіни, спонж RSS стрічка

18 Jul Зустрічайте визнані найкращими в світі  пензлі DaVinci !
0 1201
  Найочікуваніший тренд серед пензлів-пензлі daVinci (Нюрнберг) вже в магазині КАРКАР на Ярославській, 24/26 та в інтернет-магазині.Пензлі daVinci визнані у всьому світі. І це, безсумнівно, заслужена оцінка, адже виробництво високоякісної продукції daVinci є результатом кропіткої роботи з матеріалами виняткової якості на основі досвіду багатьо..
03 Apr Анатомія ідеального пензля
0 2185
Якщо ви вмієте правильно підбирати матеріали для своїх робіт, вважайте, що  половина справи вже зроблено. Художник і без того людина емоційна, щоб дратуватися на дрібниці: будь-то неслухняний кінчик пензля або аркуш паперу, що постійно відклеюється. Матеріали, які ви використовуєте, повинні допомагати вам у творчості і надихати. Сьогодні поговор..
22 Aug Огляд синтетичних пензлів, а також пензлів спеціального призначення.
0 2964
Огляд синтетичних пензлів, а також пензлів спеціального призначення. Пропоную вашій увазі огляд синтетичних пензлів для акварелі, а також деяких пензлів спеціального призначення.Коли синтетичні пензлі лише з’явились, вони не відрізнялись високою якістю, але з розвитком технологій виробники художніх матеріалів отримали змогу настільки як..
16 Aug Огляд круглих пензлів з білки різних виробників.
0 2657
Огляд круглих пензлів з білки різних виробників.Пензлі з білки, для акварельного живопису вважаються одними з найкращих. Вони м'які і еластичні. Добре підходять для багатошарового живопису лесировками тому що м'який ворс не розмиває ніжній шар фарби.Пропоную вашій увазі порівняльний огляд круглих пензлів з білки від різних виробників. Для о..
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту