Меню
Your Cart

Фарби для тканин RSS стрічка

15 Jul Краски по ткани - особенности применения.
0 1693
 Как художник-декоратор, уже много лет экспериментирующий с материалами, я имею в своей творческой копилке более 15 техник декоративно-прикладного искусства. Также я долгое время преподаю декоративные, живописные и графические техники на своих мастер-классах (в частности и в магазине Каркар ). Более подробно я хочу рассказать об акриловы..
08 Jun Marabu Fashion Color інструкція з фарбування тканин
0 3696
Marabu Fashion Color інструкція з фарбування тканинПри фарбуванні тканин завжди присутній ефект накладення кольорів (базовий колір текстилю може вплинути на отриманий в результаті фарбування відтінок). Оголошений колір досягається при фарбуванні білої тканини з вмістом синтетики не більше 20%.Про ефект змішування кольорів не варто забувати ..
07 Jun Фарба спрей для тканин - ТМ Marabu
0 4064
Фарба спрей для тканини, 100мл, ТМ Marabu - використовуються для декорування світлих тканин в техніці вільного і трафаретного розпису. Основні характеристики: • На водній основі, без запаху,• Яскраві та насичені кольори, які відмінно поєднуються,• М'яка на дотик тканина після нанесення, що не потовщує структуру ткан..
27 May Фарба для розпису і фарбування волокон тваринного походження  DUPONT
0 1374
Фарба для розпису і фарбування волокон тваринного походження  DUPONTФарби на водній основі, для розпису і фарбування волокон тваринного походження (шовку і вовни) в пластиковій банці 50мл. Екологічно чисті. Виготовлені з високоякісних, добірних, розчинних, висококонцентрованих пігментів. Без різкого запаху. Розбавляються водою, спиртом, і с..
17 May Купуйте дітям гарну акварель!
0 1861
Купуйте дітям гарну акварель!Гарну - це яку ??? - Запитаєте ви.Я - художник, і, звичайно, у мене вдома багато різних матеріалів - акварель, гуаш, пастель та інші. Все зберігається на полиці і використовується за призначенням. А синові я купувала акварель дитячу в звичайних канцтоварах. Дитинка томилася, намагалась щось створити, а наси..
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту