Меню
Your Cart

Декорування тканини RSS стрічка

11 Oct Маркери по тканині: огляд і тестування
smirnoffs 0 4990
  (Малюнок на футболці виконан за мотивами картин Карли Жерар)  Нарешті мені до рук потрапили маркери по тканині - такі яскраві і такі різні за складом, товщиною, видом жала та дизайном. Як художник по тканині з багаторічним досвідом, я не користуюсь маркерами як самостійним матеріалом. Скоріше як допоміжним засобом дл..
15 Jul Краски по ткани - особенности применения.
1 5818
 Как художник-декоратор, уже много лет экспериментирующий с материалами, я имею в своей творческой копилке более 15 техник декоративно-прикладного искусства. Также я долгое время преподаю декоративные, живописные и графические техники на своих мастер-классах (в частности и в магазине Каркар ). Более подробно я хочу рассказать об акриловы..
08 Jun Marabu Fashion Color інструкція з фарбування тканин
0 4377
Marabu Fashion Color інструкція з фарбування тканинПри фарбуванні тканин завжди присутній ефект накладення кольорів (базовий колір текстилю може вплинути на отриманий в результаті фарбування відтінок). Оголошений колір досягається при фарбуванні білої тканини з вмістом синтетики не більше 20%.Про ефект змішування кольорів не варто забувати ..
07 Jun Фарба спрей для тканин - ТМ Marabu
0 4256
Фарба спрей для тканини, 100мл, ТМ Marabu - використовуються для декорування світлих тканин в техніці вільного і трафаретного розпису. Основні характеристики: • На водній основі, без запаху,• Яскраві та насичені кольори, які відмінно поєднуються,• М'яка на дотик тканина після нанесення, що не потовщує структуру ткан..
27 May Фарба для розпису і фарбування волокон тваринного походження  DUPONT
0 1641
Фарба для розпису і фарбування волокон тваринного походження  DUPONTФарби на водній основі, для розпису і фарбування волокон тваринного походження (шовку і вовни) в пластиковій банці 50мл. Екологічно чисті. Виготовлені з високоякісних, добірних, розчинних, висококонцентрованих пігментів. Без різкого запаху. Розбавляються водою, спиртом, і с..
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту