Меню
Your Cart

Graph'it

Виробник: Graph'it Артикул: GI89909
Graph`it Brush Marker - це абсолютно нове покоління маркерів на спиртовій основі. Кожен маркер оснащений Brush пензлем, призначеним для покривання великих робочих поверхонь, створення краєвиду, а також тонким лінером з шириною 0,5мм, що служить для креслення контурів та виконання деталей. Чорнило в ..
105.00₴
Виробник: Graph'it Артикул: GI00055
Найбільш компактний спосіб зберігати Вашу колекцію маркерів! Чорний полотняний матеріал пеналу забезпечує основний захист від механічних пошкоджень та сонячних променів. Всі обшивання виконані якісно, ніщо не розшаровується. У розгорнутому вигляді, користувач має легкий доступ до будь-якого кольору...
501.00₴
Виробник: Graph'it Артикул: GI00051
Пенал тканевый с ячейками для маркеров. Материал: чёрный нейлон, не промокает, при загрязнении легко стирается. Пенал обеспечивает основную защиту от механических повреждений и солнечных лучей. Все обшивки выполнены качественно, ничего не расслаивается. В развернутом виде, пользователь имеет легкий ..
391.00₴
Виробник: Graph'it Артикул: GI00221
Ультра тонкий світлодіодний планшет для художників та дизайнерів - А4 формат можна використовувати з USB та зовнішньою батареєю живлення - Технологія 1 дотику – включити/виключити та темніше/яскравіше - Розмітка країв на см. - Оснащений резиновими смужками проти ковзання - Для дизайнів, ілюстраці..
4923.00₴
Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту