Меню
Your Cart

Папір RSS стрічка

18 Sep Купуйте українське! Якісний бюджетний папір «Рутенія».
dev 0 424
   Сьогодні ми поговоримо з вами про найбюджетніший папір для акварелі «Рутенія». Це український бренд, який виготовляє папір зі 100% целюлози. У лінійці доступні розміри від найбільшого А1 до стандартного альбомного формату А4. За щільністю папір є трьох видів: 150, 200 та 250г/м2. Всі три види ми сьогодні розглянемо з вами поближче, оцінимо їхні ..
16 Mar Огляд на найпопулярніший папір Hahnemühle.
dev 0 1171
Сьогодні ми поговоримо про мрію кожного аквареліста - акварельний папір фірми Hahnemühle. Це німецька фірма, яка знаходиться в районі Релліхаузен міста Дассель. Як і у всіх своїх справах, німці дуже відповідально підійшли до процесу виготовлення паперу. У їхньому арсеналі є найрізноманітніші варіанти для рисунку, акрилу, пастелі, а особливо, акваре..
27 Dec Знакомство и впечатления от новой акварельной бумаги! 100% хлопок!!
0 2352
 Друзья, сегодня речь пойдет о интереснейшей акварельной бумаге! Некоторое время назад сотрудники магазина KaрKaр предоставили для теста необычные для меня листы бумаги. Дело в том, что раньше на бумаге с составом 100% хлопка работать не приходилось… Так что делаем чай/кофе, кому что по вкусу… берем печенье и устраиваемся по удобней. Надеюсь, ..
19 Nov Бумага для акварели. Мысли, личный опыт использования, иллюстрации.
0 3927
 Друзья, доброго времени суток! Сегодня, на полках художественных магазинов, представлено довольно большое количество акварельной бумаги! Конечно, выбор всегда индивидуален. Зависит от техники, в которой работает  художник… а также личностных предпочтений, которые приходят с опытом. В этой статье я попытаюсь поделится с вами своими наблюдениям..
17 Aug Раді повідомити що у нас велике поповнення ассортименту паперової групи товарів від торгової марки Kreshka
0 704
Продукція від Kreska відрізняється зручним та компактним дизайном, високою якістю та доступною ціною: пропонуємо Вам чудові блокноти, альбоми-склейкі для малюнка та для зберігання паперу ..
20 Mar Виробництво і призначення крейдованого паперу
0 4400
Виробництво і призначення крейдованого паперу Особливість структури крейдованого паперуОдною з суттєвих властивостей крейдованого паперу є те, що він має вибіркове вбирання складових фарби. Структура крейдованого паперу це 30% пористої оболонки, розмір окремих пор яких не перевищує 0,03 мкм.При використанні крейдованого ..
16 Mar Внимание НОВИНКА! Склейки бумаги для акварели, акрила и графики GAMMA
0 1792
Магазины Каркар предлагают вниманию художников склейки бумаги для акварели, акрила и графики польского производителя Gamma по вполне доступным ценам. Обращаем ваше внимание на то, что бумага в склейках использована от компании  Fabriano.Ознакомиться с отдельными позициями можно по ссылкам: https://karkar.com.ua/bumaga-karton-bloknoty/bumaga_d..
29 Dec Надходження різноманітного асортименту паперу Canson
0 1590
Напередодні Нового Року до магазинів Каркар надійшла велика партія художнього паперу Canson, як в окремих аркушах так і в альбомах та склейках. Безкомпромісна якість задоволить будь які примхи вибагливого митця.Радимо звернути особливу увагу на новинку для професійних аквареліумістів -Альбом для акварелі MOULIN DU ROY, бавовна 100%..
28 Dec Надходження нового паперу зі Швеції - для малюнка та креслення
0 1676
До магазинів Каркар надійшли нові бюджетні високоякісні сорти паперу для малюнку та креслення. Папір крейдований G-Print, 45*64 см, 250 г/м. кв Папір для рисунку "Munken Polar Rough", 72*102 см, 300 г./м.кв Папір для рисунку "Munken Lynx", 64*90 см, 240 г./м.кв Запрошуємо ознайомитися з новим асортиментом, придбати та випробовувати на пра..
Показано з 1 по 9 із 12 (2 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту