Меню
Your Cart

Каліграфія RSS стрічка

13 Oct Слухається справа black indian ink проти liquid indian ink.
0 857
Winsor & Newton робить дві чорні туші з підозріло однаковими назвами: “Black Indian Ink” i “Liquid Indian Ink”. Я вирішила нарешті з’ясувати, в чому між ними різниця. А різниця суттєва!Black Indian Ink- Насичений чорний колір з легким відблиском, коли засихає- Теплий відтінок.- Дуже дрібний помол пігменту.- Контрольовані рівномірні заливки.- Після ..
13 Sep Обзор туши различных производителей
0 2896
Тестирование туши для графики и каллиграфии на разных видах бумаги для работы в смешанной технике. Обычно я использую акварель, гуашь или разведенный акрил для основы, сочетая их с акварельными карандашами, радужными Magic (Koh-I-Noor) и тушью. В зависимости от цели, тушь дает корпусность (плакатность), различные типы линий, обводок ил..
06 Sep Китайські пензлі що заправляються.
0 3944
Китайські пензлі що заправляються.Китайські або японські пензлі для каліграфії гарно підійдуть і для акварелі, і для графічних робіт тушшю або чорнилами. Зазвичай такі пензлі зроблені з натурального ворсу і навіть великі розміри мають дуже тоненький кінчик, що дозволяє отримати великий діапазон ліній. Даний огляд ми присвятили китайськ..
01 Mar О  пользе  каллиграфии
0 5187
О  пользе  каллиграфии.Процесс написания красивой буквы завораживает, притягивает,  «останавливает» бег времени. И дело не только в красоте и пластике линии букв, но и в определенном ритме написания каллиграфических элементов. Этот ритм успокаивает, нормализует ритм сердца и дыхания, выравнивает давление, действует как хорошее медитати..
16 Feb Готовимся на первый урок каллиграфии. Советы начинающим.
0 7345
Готовимся на первый урок каллиграфии.В последнее время каллиграфия стала одним из популярных видов творчества не только среди профессионалов, но и у любителей в виде хобби. Чтобы не отставать от современных тенденций, в художественных магазинах появилось изобилие товаров для освоения искусства красивого письма. Обучение каллиграфическому пи..
20 Jan Ручки для каліграфії від компанії Sakura
0 2671
Пропонуємо вашій увазі ручки для каліграфії від компанії Sakura - 1 мм, 2 мм, та 3.0 мм. • Ручка для каліграфії Pigma Calligraphy Pen з плоским фломастерним накінечником для каліграфічних робіт, написання шрифтів (римський шрифт, готичні шрифти, курсиви в стилі ренесанс). Жорсткий нейлоновий пишучий вузол не втрачає форму і не розповза..
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту