Меню
Your Cart

Реставрація, золочення, пігменти RSS стрічка

20 Sep Такі цікаві воскові пасти
smirnoffs 0 1118
 Коли час від часу навідуєш крамницю старожитностей або музей, то відразу наше око помічає дивовижний ефект: коли базовий колір рамок або статуеток проглядає крізь перший шар фарби яка деінде зійшла. Це так романтично, адже така річ має свій шарм і гармонійно вписується в сучасний інтер’єр. (мал.1)  В сучасному світі  ст..
15 Jan Рідка поталь в чому її необхідність? Коли незамінна, які ефекти? Як працювати і закріплювати
0 3186
 Нерідко митці стикаються з необхідністю створення особливого "золотого" ефекту, але вихід є! Це золота або срібна поталь! Поталь, як зазначено в усіх "розумних" довідниках та підручниках, це сплав міді із цинком, з невеликим вмістом золота, міді або алюмінія. Можна зустріти поталь як в листах , так і в рідкому вигляді – все це до..
17 Sep Реставрация: обзор современных материалов.
0 3137
   Реставрация — сложнейшая профессия, которая имеет множество направлений: реставрация живописи, текстиля, бумаги, изделий из металла, керамики, камня, дерева и.т.д.  Главной её целью является обеспечить сохранность предмета искусства. Реставрацию принято делить на коммерческую и музейную, в зависимости от желаемого результата работы. Таки..
31 Mar ВНИМАНИЕ - НОВИНКА. Великолепные пигменты от итальянской компании  Zecchi
0 3129
Основными отличительными свойствами этих пигментов являются чистота цветов и очень тонкий помол, благодаря которому они готовы к применению сразу после смешивания с связующим без дополнительного перетирания. Отзывы художников работавших с этими пигментами самые положительные.  ..
22 Sep Золочение. Техники и материалы.
0 13319
Позолоченные изделия выглядят  богато и эффектно, облагораживают интерьер. Классическая позолота декорируемых поверхностей создается при помощи сусального золота.Сусальное золото получают путем истончения листов натурального золота и подходит для золочения почти любых поверхностей. Это единственный материал, который применяют для позолоты круп..
26 May Поталь - спосіб застосування
0 3412
Поталь - це листи сплавів або металів (наприклад, міді з цинком), призначених для імітації поверхонь золота та інших кольорових металів. Після нанесення на виріб фарбується прозорим лаком.Найчастіше використовується для обробки меблів, ліпнини, предметів інтер'єру. Застосовується поталь і замість позолоти. Це дозволяє значно заощадити. На в..
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту