Меню
Your Cart

Художні фарби RSS стрічка

27 Jun Чим розводити акрилові фарби? Як не дати засохнути акриловій фарбі?
Anna 0 1663
    Спочатку ви повинні розуміту одну важливу річ – якщо акрилова фарба засохла(стала твердою), то її вже ні чим не врятувати, можно сміливо викидати. Тож уважно слідкуємо за своїми фарбами, щоб вони були завжди закриті, довго не залишаємо відкриті, бо на повітрі акрил застигає і стає не зворотнім процес засихання.     А ось якщо треба розвести гус..
23 May Унікальні олійні фарби Maimeri Classico
dev 0 1538
    Надтонкі масляні фарби Classico - це нововведення в світі витончених мистецтв. Відповідають найвищим стандартам якості. Вони зробили справжню революцію в області критеріїв, за якими оцінюються олійні фарби. Велика увага приділяється відбору сировини, кращого з усього, що є на ринку. Якість пігментів забезпечує чудову стійкість фарб до світла. П..
25 Oct Відкрийте для себе бренди олійних фарб для початківців і професіоналів.
0 2715
   Найважливіше визначитися який з брендів розкриє ваш індивідуальний стиль. У кожного виробника фарб є своя особлива формула, яка робить їх фарбу унікальною, адже всі олійні фарби мають простий склад – олія (сполучна) + пігмент.    Фарби варіюються від бренду до бренду. Завжди є відмінності в типі олії, яка використовується в якості сполучного, ..
17 Sep Огляд акварельних фарб. Частина 2
dev 1 642
  Різноманітність акварельних фарб вражає і любителів і, особливо, професіоналів. Але виникає питання: що краще придбати відомий бренд або новинки на полиці !?  Давайте познайомимося з аквареллю від Royal Talens - Rembrandt (Нідерланди), Rosa від українського бренду, Sennelier (Франція) і НТЦ «Лазурит» - «Перша столиця» від українського виробника..
14 Jan Як писати, акриловими фарбами? Які особливості матеріалу, його властивості та можливості
dev 0 4204
Акрилові фарби застосовують в живописі, оформленні інтер'єру, розписують дерево, тканину, взуття, скло і навіть нігті.Підготовка поверхні Акрилові фарби лягають на будь-яку поверхню і після висихання невразливі до вологи. Щоб фарби трималися, поверхню слід правильно підготувати. Найчастіше обходяться акриловим грунтом. Грунт в великому асорт..
13 Aug Акварельный мастер-класс с материалами от SENNELIER.
0 1197
Хочу написать впечатлениях про материалы после мастер класса ;).  Для написания Розы использовались такие пигменты красок от Sennelier : 252 Yellow Ochre, 567 Napples Yellow, 659 Opera Rose, 211 Burnt Sienna. Больше всего понравился Napples Yellow своим светлым и необычным оттенком, в состав думаю входят белила хорошо использовать этот оттенок..
12 Feb Спиртові чорнила.
0 8277
 Напевно кожен з нас стикався з абстрактним мистецтвом. Коли дивишся на картину і нічого не розумієш. І замислюєшся, в чому ж був насправді задум митця? Які думки та емоції він хотів передати.. Вдивляєшся, і знаходиш щось своє. Форми, силуети, захід сонця, нестримне море або навпаки - дивні клякси) Зовсім нещодавно до нас в Україну..
10 Dec Гуашь - особенности в работе
0 1937
История красок, особенности работы, сфера применения, хранение. Гуашь (фр. Gouache, – водная краска) – вид клеевых водорастворимых красок, плотный и матовый. История техники гуаши длинная и уходит в Средние века, потому что это первая краска, которую использовали в украшении манускриптов, книжных миниатюр, а в эпоху Возрождения этот материал был ..
06 Apr Починаємо працювати з аквареллю.
0 8965
Починаємо працювати з аквареллю.Акварель - працювати нею багато хто боїться, оскільки вона має властивість розтікатися, і, отже, виникає великий ризик зіпсувати малюнок. А щоб набити руку в малюванні аквареллю, потрібен певний час і практика. Проте, результат того вартий, і, по суті, все не так вже й складно.Найважливіше - підготувати ганчі..
Показано з 1 по 9 із 27 (3 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту