Меню
Your Cart

Відео RSS стрічка

15 Nov Топ три найкращих скетчбука від Магазину Каркар
0 496
В цьому випуску ми розкажемо про 3 найкращих скетчбуки.Наш улюбленець №1 Canson А6 96г/м2 з магнітною застібкою. Плюси: розворот 180, компактність та заокруглені кутки, що дає можливість завжди носити з собою, а магнітною застібкою можна фіксувати олівець або лайнер. Ідеальний кишеньковий варіант для спонтанних ідей, нотаток та швидких замальовок. ..
15 Nov Модулі, підрамники для полотен
0 414
Підрамники для полотен бувають різних товщин. 0 - найлегші і найтонкіші. Підходять для найменших розмірів полотен або для пленерів 1 - на них наиягують середні полотна 2 - для найбільших розмірів 3д модулі - для виставок та інтер'єрівТакож є клінишки якими, вони рятують полотна від просивання...
15 Nov Папір для малюнку - різновиди і як вибрати
dev 0 364
Короткі огляди художніх матеріалів від магазину Каркар Найгладкіший папір серії Bristol підійде для маркерів, креслення, промальовки деталей і класичного малюнку. Ця серія є у різних виробників. Також гладкий та класичний для малюнку Munken  https://karkar.com.ua/bumaga-karton-b.. Більше видів паеру для малювання маркерами тут - https://karkar.com...
13 May Найкращі скетчбуки. Палітурка та обкладинка
dev 0 567
Магазин Каркар розповідає про скетчбуки. Поговоримо про зручність блокнотів на спіралі, з палітурною прошивкою, в твердих і м'яких обкладинках, розкажемо коли доречні склейки.Мої найбільш улюблені манускріпти: https://karkar.com.ua/bumaga-karton-bloknoty/sketchbuki/?fm=589 У них унікальна і найзручніша з усіх прошивка - блокноти іде..
11 Dec Чому художники натягують полотна самі
valentyna 0 496
Що потрібно для натяжки полотен, чому це набагато дешевше ніж купувати вже готовіhttps://karkar.com.ua/holstykarton-gruntovanyj... - модулі https://karkar.com.ua/holstykarton-gruntovanyj... - полотна в рулонах https://karkar.com.ua/aksessuary-dlja-hudozhnikov...- щипці для натяжки ..
Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту