Меню
Your Cart

Ліногравюра RSS стрічка

31 Jan Фарби для друку та допоміжні матеріали для графічних технік.
dev 0 2033
    Коли основа для друку готова, папір обрано — час переходити до вибору фарби. В магазині Каркар Ви можете обрати як професійні фарби для друку, так і доступні аналоги.                                                                                                                        Протравлена металева пластина; глибокий друк    Фарба для ..
20 Jan Папір для друкованих графічних технік. Альтернативи.
dev 0 1388
    Продовжуючи пізнавати неймовірний світ графічних, друкованих технік, хотілося б приділити особливу увагу вибору, напевно, найважливішого з матеріалів — паперу. В попередній статті були розглянуті види професійного паперу для друку. Ознайомитись з інформацією Ви можете за посиланням . В даній статті будуть описані альтернативи, які не уступають ..
11 Jul Види паперу для відбитків
dev 0 1082
    Коли бачиш великі полиці з різними видами паперу…..завжди виникає питання. як не заплутатись в цьому різноманітті  і підібрати найкращий матеріал.  Питання яке потребує простого і влучного рішення. В наш час кількість різновидів паперу, що  доступний в сучасному світі –вражає, та нема виправдань щоб не використовувати папір як головний елемент ..
04 Apr Огляд професійних матеріалів для ліногравюри.
valentyna 0 3449
    За останні декілька років серед професійних художників, та і в цілому поціновувачів мистецтва все більшої і більшої популярності набувають різноманітні техніки естампу. Техніки друку розкривають перед митцем нові можливості, художні прийоми. Майже усі графічні техніки — є тиражними, що дозволяє створювати велику кількість відбитків, при цьому н..
05 Mar Ліногравюра - це звичайне диво!
0 2926
Графіка надає багато можливостей для творчості, вона не потребує великої кількості  знарядь та фарб, достатньо лише зупинитись на двох-трьох кольорах, або на класичному варіанті - один колір і папір для відбитків!Не будемо зупинятись на технологічній класифікації графічних технік, а лише подивимось уважно на те,  що нам підготував артбутік..
16 Oct Сравнительный анализ красок для линогравюры.
2 3855
 Если у Вас нет готовой формы, то первым делом нужно вырезать изображение, которое будет печататься. Для этого нужно нарисовать эскиз и перерисовать его на кальку. Изображение с кальки нужно перевести на линолеум в зеркальном отображении. Линолеум   Переведённую картинку остается вырезать. Резцы ..
03 Jan Линогравюра. Руководство для начинающих.
0 15406
Линогравюра. Руководство для начинающих. Для того чтобы сделать линогравюру вам понадобится: Эскиз. Линолеум. Резцы. Краски для линогравюры. Дополнительно: карандаш, линер, бумага. Начнем с эскиза, при создании которого учитывайте, что изображение на бумаге будет иметь зеркальную ориентацию. Он должен быть двухцв..
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту