Меню
Your Cart

Ліплення, скульптура, пластика RSS стрічка

06 May Лялькові маси, особливості, допоміжні матеріали.
0 2238
  Ляльки, створені майстрами, це витвори мистецтва, ними захоплюються, їх  колекціонують. Тому кожен з майстрів лялькарів впевнено скаже, що саме головне в їх творчості  - якісні матеріали! (мал.1)Основний матеріал, з якого починається лялька, кращий за глину та порцеляну -  це полімерна маса. Новітній матеріал для сучасного лялькарст..
12 Dec Глины: а есть ли разница? (Знакомство, работа и анализ).
0 5062
 Глина гончарна МФФ-1, фаянсові виробиГлина гончарна ПФФ-3, напівфарфорові вироби Глина гончарна МКФ-3, фасадна кераміка Глина гончарна МКФ-2, декоративно-художні вироби   Да нет никакой разницы между ними, ну разве что цветом чуть..., так я подумала при первом тактильном знакомстве с этими керамическими масса..
04 Aug Створення флористичної композиції з глини
0 2129
Послідовність створення флористичної композиції з глиниПерш за все необхідно підготувати потрібні матеріали.Слід зазначити, щоб поліпшити роботу майстрам в магазині «Каркар» для творчості є велика кількість варіантів різних заготовок та інструментів: тичинки, серединки квітів, молди, 3D вайнери, стеки, фарби, текстури.З ниток, які поп..
27 Jul Полімерна глина для флористики. Зберігання, властивості та відмінності.
0 4456
Полімерна глина для флористики.Зберігання, властивості та відмінності. Полімерна глина - унікальний матеріал, за допомогою якого можна створювати дивовижні скульптури, прикраси і флористичні букети.Керамічна флористика це мистецтво створення квітів з самозастигаючих полімерних мас. Умовно їх можна поділити на холодний фарфор ..
12 Apr Поліморфус - представник нового покоління пластиків з унікальними властивостями.
0 3010
Поліморфус - представник нового покоління пластиків з унікальними властивостями. Він належить до класу полімерів під назвою «капролактон» і має надзвичайно низьку температуру плавлення - близько 65 градусів за Цельсієм. Поліморфус може бути приведений в пластичний стан просто в гарячій воді.Найпростіший спосіб почати працювати з Полім..
15 Aug Короткий опис роботи з полімерною глиною Cernit.
0 1746
Короткий опис роботи з полімерною глиною Cernit.ПІДГОТОВКА: Шматок маси CERNIT розім'яти в руках. Коли матеріал стане м'яким і пластичним, йому можна буде додати будь-яку форму. Рекомендується завжди працювати чистими руками на чистій поверхні. Всі кольори можна змішувати між собою, створюючи різні тони і ефекти: мармуровий, перламутровий, ..
01 Jul КЕРАМИЧЕСКАЯ ФЛОРИСТИКА
0 4277
КЕРАМИЧЕСКАЯ ФЛОРИСТИКАВсе люди любят цветы и искренне расстраиваются, когда они вянут.  Но есть решение проблемы! Это керамическая флористика - искусство лепки цветов из холодного фарфора. Маки, розы, одуванчики теперь никогда не завянут, и главное вы сможете создать их своими руками.Цветы из пластичной керамики почти не отл..
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту