Меню
Your Cart

Рукоділля RSS стрічка

05 Jan Як провести час на карантині з дітьми весело і з користю
dev 0 557
    Якщо не можна змінити обставини, то можна змінити своє ставлення до них. Спробуємо розглядати карантин, як унікальну можливість побути з власними дітьми, чогось їх навчити, спілкуватись з ними і нікуди не поспішати.        Я давно хотіла переробити стару книжкову шафу у місце для ігр своїх дітей. Хочу сказати, що це не чисто моя ідея, я давно..
25 Oct Расширение ассортимента фетра в магазинах Каркар
0 1519
Расширение ассортимента фетра в магазинах КаркарФетр производства Испании, 20х30 см. Состав: 40% шерсти, 60% вискозы, толщина 1,3 мм. Фетр из Южной Кореи - полиэстер, 22х30 см, толщина 1,2 мм, жесткий, упругий. Фетр из синтетики с рисунками, 30х40см, в ассортименте.Подробно в разделе Фетр ..
06 Jun Фелтинг
0 3605
ФелтингФелтинг, або по-іншому валяння, — це вид творчості, основним матеріалом для якого є непрядена вовна. Найчастіше для фелтингу використовується овеча вовна. Вовна верблюда, кози та альпаки вважаються екзотичнішими; при правильному їх застосуванні вони також підходять.Розрізняють два основних способи валяння: сухий і мокрий. ..
25 May Простая открытка маркерами и чернильными карандашами
Anna 0 2873
Чтобы нарисовать открытку быстро и без душевных страданий, выбираем натуру так, чтобы она была не слишком сложной. У меня на подоконнике бамбук пустил новый побег – как раз подойдет для поздравления: это символ быстрого роста, гибкости и стойкости. Для открыток хорошо использовать акварельную бумагу. Она толстая, плотная и выдержи..
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту