Меню
Your Cart

Arches, Франция

Виробник: Arches, Франция Артикул: 1795106
Папір акварельний від Arches® - це професійний акварельний папір містить близько 20% бавовняних волокон і має відразу дві робочі сторони, призначений для акварельного живопису. Папір Arches 2в1 характеризується унікальною особливістю: з одного боку він має практично гладку фактуру, отриману шляхом г..
208.00₴
Виробник: Arches, Франция Артикул: 1795018
Папір акварельний від Arches® - зроблений зі 100% бавовни, і є папером найвищої якості. Унікальність цього паперу в желатиновому просоченні, яке дозволяє зберігати яскравість фарби та витримує вишкрібання. Папір гарячого пресування підходить для портретів, скетчу та скрізь де потрібна промальовка, т..
320.00₴
Виробник: Arches, Франция Артикул: 1795024
Папір акварельний від Arches® - це професійний художній папір з натуральної бавовни, призначений для роботи з аквареллю в різних техніках. Груба зерниста фактура паперу витримує змивки та виправлення без деформацій, а також додає натуральної текстури та рельєфу у пейзажних техніках. Відрізняється св..
233.00₴
Виробник: Arches, Франция Артикул: 1795000
Папір акварельний від Arches® - професійний художній папір виготовлений зі 100% бавовни спеціально для акварельного живопису. Середньозерниста фактура паперу, отримана шляхом холодного пресування сировини, витримує численні змивки та правки без видимих деформацій...
280.00₴
Виробник: Arches, Франция Артикул: 1795005
Папір акварельний від Arches® - це професійний папір виготовлений з натуральної бавовни спеціально для акварельного живопису в різних техніках. Щільний папір зі слабозернистою фактурою, отриманої шляхом холодного пресування сировини, підійде до різних напрямів: портретних, пейзажних технік, натюрмор..
391.00₴
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту