Надтонкі масляні фарби Classico - це нововведення в світі витончених мистецтв. Відповідають найвищим стандартам якості. Вони зробили справжню революцію в області критеріїв, за якими оцінюються олійні фарби. Велика увага приділяється відбору сировини, кращого з усього, що є на ринку. Якість пігментів забезпечує чудову стійкість фарб до світла. Підбір кольорів включає такі рідкісні і незвичайні пігменти, як природна земля і справжній кадмій.

 

    Кожен відтінок створюється відповідно ретельно розробленим формулам, при цьому у всіх фарб високий рівень вмісту пігменту. Білила виготовляються з надзвичайно високою концентрацією пігменту і не містять ніяких добавок, що гарантує найчистіший білий колір, завдяки чому при змішуванні з іншими фарбами білил потрібна невелика кількість.
    Білі пігменти розбавляються не жовтіючою сафлоровою олією. Спектр кольорів включає чистий кадмій червоний і жовтий. Пігменти, виготовлені з кадмію, дорожчі, але незрівнянні у своїй яскравості кольору і високій покривній здатності. Таких якостей кадмієвих фарб, як світлостійкість і чистота кольору, можна домогтися тільки за допомогою чистих пігментів, без додавання інших сировинних матеріалів. які можуть негативно вплинути на якість. У складі надтонких олійних фарб Classico немає воску. Всім 74-м відтінкам для висихання потрібна однакова кількість часу. Цей баланс був досягнутий в результаті вивчення періоду часу, необхідного для окислення льняної олії при ії дотику з повітрям.

    Це дало можливість встановити кількість льняної олії, необхідної для кожного кольору, щоб забезпечити оптимальне поглинання фарби грунтом. Велика увага приділяється процесу виробництва, який є індивідуальним для кожного відтінку. Час розтирання залежить від розміру гранул та інших якостей пігменту. Дуже довгий і трудомісткий процес виробництва в результаті дає можливість оцінити блиск, чистоту і прозорість кожного пігменту.

    Існує безліч різних технік в олійному живописі, популярність якого багато в чому пояснюється легкістю в роботі, багатогранністю, невичерпною безліччю можливостей. Фарби можна накладати одну поверх іншої, змішувати і знову і знову виправляти вже написане, анітрохи не ризикуючи пожертвувати чистотою кольору або зіпсувати роботу.

    Лляна, сафлорова або макова олія сприяють блиску, прозорості та еластичності плівки, яку фарба утворює, підсихая, і водночас підсилюють текстуру в пастозному живописі і довговічність фарб.
    Можна перерахувати деяку кількість способів олійного живопису - від техніки impasto (Пастозного живопису) - метод, при якому мастихіном або пензлем густо накладають товстий шар фарби на полотно, отримуючи при цьому опуклий, текстурний ефект, до лессировки тонкими шарами прозорої фарби або способу, коли дуже рідкою фарбою просто капають на поверхню полотна.

    Для захисту готової роботи від зовнішніх впливів, надання поверхні матового або глянцевого вигляду і створення великої кількості інших ефектів використовуються різні допоміжні засоби. Надтонкі олійні фарби Classico мають чудову якість. Гамма цих фарб замислювалася і розроблялася так, щоб відповідати всім можливим вимогам; це фарби багатостороннього використання, однаково підходять як професійним художникам, так і учням. Якість пігментів, з яких роблять надтонкі олійні фарби Classico і спеціальний процес виробництва, дають можливість отримати продукцію, одночасно поєднуючу в собі риси традиційного продукту з кращими новаторськими розробками.

    Олійні фарби висихають завдяки хімічній реакції, при якій олія, вступаючи в контакт з киснем, утворює затвердеваючу плівку. Це відрізняє їх від акрилових фарб, що висихають завдяки воді, яка випаровується на відкритому повітрі, що міститься в них. Процес висихання фарб є поступовим, він починається з верхніх шарів - це пояснює, чому товстим шарам фарби потрібно чимало часу, щоб висохнути.

    Фарби висихають відповідно до середніх показників для олії, що дозволяють змішувати фарбу і вносити зміни в процесі роботи. Щоб досягти найкращих результатів, важливо пристосуватися до звичайного часу висихання фарб.     Змішувати фарби і виправляти недоліки можна, тільки якщо фарби ще не висохли повністю, а лессировка і нанесення наступного шару виконуються після того, як попередній шар підсохне. Всі відтінки олійних фарб Classico після висихання ні в найменшій мірі не змінюються, залишаючись такими, якими вони були в момент їх виробництва.

Еластична поверхня плівки, яку утворюють фарби після висихання, допомагають запобігти появі тріщин на полотні.     Перед застосуванням фарби потрібно змішати на палітрі, переважно дерев'яній, їх можна використовувати в чистому вигляді або розведеними, це залежить від бажаного ефекту.


Асортимент

74 кольори, найбільш часто використовуємих художниками

Обэм

Туба 20 мл.   – вся гама

Туба 60 мл.   – вся гама

Туба 200 мл. – вся гама

Банка 500 мл.  - зменшена гамма з 30 кольорів 

 

Пігменти

Фарби виробляються на основі високоякісних пігментів. Всі сировинні матеріали відбираються відповідно до вимог з охорони навколишнього середовища.

 

Концентрація пігменту

 

Висока

Світлостійкість

 

70 відтінків з максимальним ступенем світлостійкості ***

4 відтінку із середнім ступенем світлостійкості **

 

Стійкість кольору

 

Після висихання фарби мають первинний колір, з часом відтінки не змінюються.

 

Ступінь прозорості

 

Непрозорі, напівпрозорі, прозорі.

 

Яскравість

Яскраві живі тони. Блиск трохи зменшується після висихання фарб.

 

При роботі пензлем

 

Пастоподібні фарби мають густу, щільну консистенцію, і легко наносяться пензлем або мастихіном.

 

На палітрі

Фарби можуть довгий час залишатися на палітрі, не висихаючи.

 

Взаємодія з поверхнею.

 

Прекрасно лягають на будь-яку, яка зазвичай використовується в олійному живописі поверхню, включаючи дерево. Підходять для всіх типів олійного живопису.

 

Стійкість і довговічність

 

Чудова. Фарба утворює плівку, яка з часом не втрачає міцності. Щоб полотно не пожовкло, необхідно дотримуватися умов правильного зберігання. Картина не повинна піддаватися впливу прямих сонячних променів.

 

Запах

Натуральний приємний запах лляної олії.

 

Час висихання

 


Тонкі шари висихають за 48 годин. Товсті шари фарби можуть висихати за період від кількох днів до кількох тижнів, все залежить від товщини шару та  зовнішніх умов.

Сертифікація

 

Lightfastness ASTM D-4303


    Гама кольорів.    Вибрати потрібну вам фарбу Maimeri Classico ви можете у нас в магазині.