Меню
Your Cart

Графіка RSS стрічка

23 May Крейдяні маркери
dev 0 47
    Малювання крейдою – це цікаво та не лише тільки для дітей  і це ми зараз доведемо! Наповнені рідкою крейдою маркери перетворюють практично будь-яку непористу та гладку поверхню на «майданчик» для творчості. Яскраві непрозорі відтінки виглядають ефектно на темних крейдових дошках. Тим не менш, крейдяні маркери також надають практично нескінченні..
28 Jan Огляд лінерів
0 478
Marvy Uchida For Drawing японська ручка - мультилайнер.  Ідеальна для скетчів, коміксів, і манги. Для художників і дизайнерів.  Ручка має такі властивості: з нетоксичним безкислотним чорнилом,світлостійка архівного якості. Ідеальна для скетчів, коміксів, і манги, для художників і дизайнерів. Представлена ​​в чорному кольорі з товщиною лінії 0,03 мм..
30 Nov Чому маркери продають в наборах?
0 1405
   Замальовки, скетчі, фешн-скетчи тощо та цілий арсенал МАРКЕРІВ! Але на полицях арт-магазину їх безліч - вони поодинці і в наборах (по три, по чотири, по шість, 24 тощо), розкладені на спеціальних поличках по покольоровій гаммі. Їх таке різномаїття!!!Виникає доречне запитання: ЧОМУ МАРКЕРИ в наборах?!!Відповідь коротка: Все для ..
20 Aug Все що треба знати про рапідографи Ristor.
0 1838
Рапідограф, улюблений інструмент архітекторів, ілюстраторів, інженерів та багатьох професіоналів, яким важлива якість, зручність та легкість. Загальна інформація про них розкриває нам інструмент за допомогою якого можливо виконати чіткі, рівні лінії, що зберігають одну товщину на всьому проміжку нанесення.Прототипом його рахується рейс..
19 Jul Спробуйте найкращий гаджет для витонченного мистецтва.
0 774
Вже В КАРКАРІ високоякісні рапідографи Rystor.Rapidograf Rystor найкращий аксесуар для студентів, учнів, інженерів, архітекторів, картографів, митців-графіків тощо, що забезпечить відмінний результат робіт. Стане в нагоді для креслення, малювання та письма і навіть для beauty-індустрії для художніх візерунків при розписуванні нігтів. Викори..
13 Jul Тестирование и описание свойств популярных ручек и линеров
0 4075
Тестирование и описание свойств популярных ручек и линеровСовременные материалы для графики сделали это искусство более мобильным и доступным. Ручки, маркеры - универсальные материалы, с помощью которых можно расписать даже автомобиль.Гелевые ручки Гелевые ручки - современный вариант чернильной ручки не только черного или синего, но..
07 May Тестирование акварельных маркеров нескольких видов
0 2885
Тестирование акварельных маркеров Мне бы их в ту последнюю ночь перед просмотром, - подумала я, услышав про акварельные маркеры. Времени в конце семестра всегда катастрофически не хватает, а тут ещё мало того, что пишешь проект акварелью, так и акварельным же шрифтом его надо подписать впридачу. Но я не стала себя "грызть" за очер..
23 Feb Фломастери чи маркери? І якщо маркери, то які?
0 8315
Фломастери чи маркери? І якщо маркери, то які? Конструкції маркера і фломастера багато в чому схожі. На побутовому рівні прийнято вважати, що те, чим малюють - це фломастер, а для практичного використання, наприклад,  виділити частину тексту або підписати компакт-диск, використовується маркер. Проте, якщо мова йде про інструмент д..
02 Feb Починаємо малювати маркерами
0 4365
Починаємо малювати маркерамиЦей урок буде присвячений технічним особливостям роботи з маркерами. Він буде особливо корисним для тих, хто ще тільки думає придбати їх, а також тим ілюстраторам, які тривалий час не користувалися маркерами, не знають про новинки і зараз знаходяться в пошуках поради по роботі з ними.Сучасні маркери займають..
25 Jan ProMarker W & N - перманентний прозорий двухсторонній на спіртовій основі маркер професійної якості.
0 1459
ProMarker Winsor & Newton перманентний прозорий двухсторонній на спіртовій основі маркер професійної якості. Про-маркери мають два накінечника. Тонкий накінечник підходить для промальовування деталей, а широкий скошений для зафарбовування. Широкий накінечник також може використовуватися для створення штрихів різної товщини. Через те, що Про-марк..
16 Jan Сравнительный обзор графитных акварельных карандашей
0 2390
В этой статье я хочу рассказать о таких интересных графических материалах как графитные акварельные карандаши. Я долго думала про акварельные карандаши, еще со времен училища, но всё откладывала в долгий ящик, отдавая предпочтение масляной живописи и академическому рисунку. Однажды коллеги обратили мое внимание на графитные акварельные карандаши..
04 Jan Обзор маркеров PittArtistPen от компании FaberCastell и небольших мелочах
0 1755
Дорогие друзья, предлагаем вашему вниманию статью от нашей постоянной покупательницы Александры (текст цитируем без изменений)Обзор маркеров PittArtistPen от компании FaberCastell и небольших мелочах.Пишу обзор о маркерах или официально ручках PittArtistPen и пару слов о моей любимой и всегда нужной кисти с резервуаром для воды. Купл..
Показано з 1 по 12 із 31 (3 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту