Menu
Your Cart

Графіка RSS стрічка

20 Aug Все що треба знати про рапідографи Ristor.
0 1418
Рапідограф, улюблений інструмент архітекторів, ілюстраторів, інженерів та багатьох професіоналів, яким важлива якість, зручність та легкість. Загальна інформація про них розкриває нам інструмент за допомогою якого можливо виконати чіткі, рівні лінії, що зберігають одну товщину на всьому проміжку нанесення.Прототипом його рахується рейс..
25 Jan ProMarker W & N - перманентний прозорий двухсторонній на спіртовій основі маркер професійної якості.
0 1317
ProMarker Winsor & Newton перманентний прозорий двухсторонній на спіртовій основі маркер професійної якості. Про-маркери мають два накінечника. Тонкий накінечник підходить для промальовування деталей, а широкий скошений для зафарбовування. Широкий накінечник також може використовуватися для створення штрихів різної товщини. Через те, що Про-марк..
26 Jul Лак-маркери Edding
0 1364
Лак-маркери Edding (e-790, e-791, e-792) мoжуть бути використані для нанесення промислової маркировки практично на всіх матеріалах. Залишають густий непрозорий слід, що нагадує слід фарби або лаку.Чорнила містять високу концентрацію пігменту, що дозволяє їм добре лягати на гладкі та шероховаті поверхні. Практично на всіх видах поверхон..
26 Jul Авторський огляд лінерів SACURA "Pigma Micron"
0 3619
Авторський огляд лінерів SACURA "Pigma Micron" від художника, члена НСХУ Марії Панченко.Довгий шлях до омріяної красивої лінії або як мрії стають дійсністю.Мій шлях у графіку розпочався давно і не останню роль у цьому процесі відігравало не тільки те, що малювати, якою технікою, а і чим. Звісно, професіонал може намалювати шедевр ..
03 Jun Лайнери Uni Pin Fine Line
0 1301
Лайнери Uni Pin Fine Line ідеальний інструмент для виконання креслень і графічних малюнків! Чорнила лайнерів мають  властивість "SecureYourWriting" - зображення не вигорають, не вицвітають і не змиваються водою понад 100 років! Головна перевага Uni Pin Fine Line в тому, що вони не залишають на папері "точку" більшого діаметра якщо рука під час к..
20 Jan Лінери - пензлі PIGMA Brush від компанії Sakura.
0 2979
Зустрічайте нове надходження: Лінери - пензлі PIGMA Brush від компанії Sakura.  Художники ілюстратори, дизайнери та архітектори по всьому світу використовують ці ручки-пензлики. Якість чорнил в цих ручках - головна відмінність від інших ручок-пензликів. Чорнило в ручках високої стійкості без кислот роблять ці ручки ідеальним і..
25 May Авторський огляд материіалів від ілюстратора Марисі Рудської
Anna 0 5332
Мене часто запитують, якими матеріалами я користуюсь. І я часто запитую подібне в інших художників. Тому вирішила написати про це окремим постом для всіх, кому цікаво :)* Ручки, liner penМої улюблені ручки це - uni pin та rotring. UNI PIN fine line - доступні, досить якісні, вистачає на довго. Розміри від 0,05 до 0.8. ..
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
Ми використовуємо файли cookie та інші подібні технології, щоб покращити Ваш перегляд та функціональність нашого сайту